2737
2734

دیشب همینجور بحث کار و پول و شغل و اینا شد بعدش پسر خالم گفت فلانی(ینی من) چرا دیگه دغدغه داره راحت با یه شوهر پولدار ازدواج کنه زندگیش ساخته میشه 

هعی یجوری شدم🤒🤒

کاربری دست دونفر                                                                  دلایل اصلی ، هرگز گفته نمی شوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان تو ۱۵ یا ۲۲

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺

میخواست عکس العملتو ببینه....اونم کم میل نیست....

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
2738

چکار کنم دوسم داشته باشه خیلی دوسش دارم ولی زیاد تو کار دختر و اینا نیست میخوام خفش کنم

کاربری دست دونفر                                                                  دلایل اصلی ، هرگز گفته نمی شوند

اگه حسی داشت این حرفو نمیزد به نظرم 

از این که همچین بحثی هم بخواد پیش بیاد ناراحت میشد 

هر وقت فکرت رفت سمتش خودتو مشغول کن

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
2706