2703
2553
عنوان

کسی میدونه...

173 بازدید | 11 پست

خوزستانی ها میدونید نت کی وصل میشه؟؟؟

واسه من چنروز قطع بود دوباره در حد نیم روز وصل شد ،حالا دوباره قطع شده

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده

با اجازه استارتر عزیز

👈👈👈برای حاجت روایی 

یه درد هممون میخوره 

لطفا بیابد هرکی تجربه کرده 👉👉👉

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6923814/کیا-یه-شهیدی-رو-واسطه-قرار-دادند-برای-رسیدن-به-حاجتشونکدوم-شهید-بود?postId=200462829

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پس چجوری اومدی اینجا اگه قطه

واسه واتساپ و این چیزا قطعه

ولی بعضی سایت ها رو میاره بالا، مثلا بخام آهنگ دانلود کنم قطعه 

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
2720
اها  خدا خودش جوابشونو بده که انقد به خوزستانیا ظلم میکنن

بخدا خسته شدیم

اینقد کار دارم من ،پس فردا هم عمل دارم هیچی انجام ندادم از کارام

2714

ایشالا که هرچه زودتر مشکلتون حل شه.. بی ابی کمه قطعی اینترنتم اضافه کردن... ای خدا کجایی... خدایا به داد ایران برس... 

دین من عقلمه... خدای من قلبمه...ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.... خدای من تو قلب و وجدانمه.... بهشت وجهنم تو همین دنیاست... هرکارخوب وبدی کنید نتیجه شو همین دنیامیبینید...دوری از  تهمت ودروغ وغیبت نمازه منه... حلال وحرام هم روزه من....❤️
ایشالا که هرچه زودتر مشکلتون حل شه.. بی ابی کمه قطعی اینترنتم اضافه کردن... ای خدا کجایی... خدایا به ...

فداتشم عزیزدل 

باور کن نبودن اینترنت خیلی سخته ،واقعا خسته شدیم

منم خوزستانیم عزیزم ما هم قطعِ متاسفانه  وخبرنداریم کی وصل میشه تا کی قراره وضع ما همین باشه مع ...

از کار و زندگی افتادیم 😪

فداتشم عزیزدل  باور کن نبودن اینترنت خیلی سخته ،واقعا خسته شدیم

ایشالا خدا بهتون ارامش بده.. 

دین من عقلمه... خدای من قلبمه...ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.... خدای من تو قلب و وجدانمه.... بهشت وجهنم تو همین دنیاست... هرکارخوب وبدی کنید نتیجه شو همین دنیامیبینید...دوری از  تهمت ودروغ وغیبت نمازه منه... حلال وحرام هم روزه من....❤️