2703
2553
عنوان

من چقدر بی عرضه ام 😖😣😩😭😭

624 بازدید | 40 پست

وقتی میبینم دخترای دو رو اطرافم چقدر راحت با پسرا ارتباط دارن یا اینکه چقدر خوب اجتماعی هستن و اعتماد به نفسشون بالاست از خودم به شدت بدم میاد چون خیلی درونگرا و خجالتی ام تا یه پسر بیاد سمتم دستو پامو گم میکنم کلا دوست دارم تو خونه باشم بیرون در نیام خیلی بده از طرفی هم تمام سعیم این بوده که دختر خوبی باشم و برای رضایت دیگران زندگی کنم من خیلی بدبختم 🤦🤦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من بدتر از تو  کسی که دوستش دارم بهم سلام داد ولی من اونقدر بی عرضه ام جوابشو ندادم هول شدم😑

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 

اجتماعی بودن صرفا ارتباط برقرار کردن با جنس محالف نیست 

و بنظرم ارتباط برقرار کردن با جنس محالف ربطی ب خوب و بد کسی ندار 

کلا فرهنگ غلط جا افتادع 

حتی بلد نیستیم عین دوتا ادم ساده با جنس مخالف صحبت کنیم چون فقط دنبال رابطع ان

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2714

مگه باپسر نامحرم ارتباط داشتن خوبه،؟اتفاقا تو بهترینی نه بی عرضه یه شرم و حیایی تو وجودته که تحسین برانگیزه ایشاللع همیشم همینجور بمونی تاخدا حلالشو با بهترین موقعیت سر راهت بزاره

خب افکارتو تغییر بده تو این دورو زمونه مث تو خیلی کم و تعجب اورن من خودم مامانمم میگه،میگه چرا بعضیا از پسرا میترسن مگه لولو خورخورن😂 میگه باید اجتماعی باشی ممکنه کارت به یه پسر بیوفته نباید که به خاطرش ول کنی کارتو 

خدایا فقط خودم و خودت میدونیم که چه کارایی برام کردی... پس شکرت واقعا شکرت🌻💜

بحث اولت ربطی به اجتماعی بودن نداره لزوما دوری از پسرا ربطی بل بی عرصگی نداره

ولی اخر متنت عزیزم شما داری زندگیتو ب  خواسته دیگران پیش میبری فردا مریض روحی بگیری میگن ببین اخرش دیوونه شد نمبگن ما دیوونش کردیم 

الا بذکر الله تطمئن القلوب❤ماشاءالله

نیستی بد بخت حلال زاده ای 

و یه نمه اعتماد به نفست پاینه

تو اجتماع یه نمه باشی همه چی میاد دستت 

و یادتون باشع دوست دوست خوب نادوست میتونه هم تو زندگیت و ایندت  روحت  لکه ی سیاهی بندازع و عذابت بده دوست خوب فرق داره

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
2706