2733
2734
عنوان

ماهی یه میلیون برا خانواده همسر🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 29 پست
خونمون خیلی کوچه نمیتونیم ۶ نفره زندگی کنیم.اونا خودشون یه خونه دیگه دارن اونجارو دادن اجاره ولی خیل ...

بابا اون خونه رو بفروشن خب..بذارن حساب از سودشم بخورن کافیشونه

دنیا مگه چقدره ادم به خودش اینقد عداب بده

گاهی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا اون خونه رو بفروشن خب..بذارن حساب از سودشم بخورن کافیشونه دنیا مگه چقدره ادم به خودش اینقد عدا ...

اون خونه کمتر از ۱۰۰ میلیون که نیست؟ یعنی کفش اینقدره

همین صد میلیونم ماهی ۲ تومن سودشه..هروقت کم اوردن از اصل پول بردارن

گاهی 
2728

پدرشوهره منم مسنه کار نمیکنه حقوقم نداره فقط یه طبقه از خونشون دست مستاجره اجاره میگیرن شوهرم اینا ۳ برادرن شوهرمو برادره وسطی متاهله بزرگه مجرده همه جوره پدرشوهرم اینارو ساپورت میکنه خدا عوضشو بده ماهم بخوایم یه چیزی بخریم برادرشوهرم زود حساب میکنه خود پدرشوهرو مادرشوهرم دلشون نمیاد از ما تومن دربیاد

2738
بابا اون خونه رو بفروشن خب..بذارن حساب از سودشم بخورن کافیشونه دنیا مگه چقدره ادم به خودش اینقد عدا ...

میخوان برا بمونه برا پسرشون که ازدواج کرد خونه داشته باشه😐در حالی که براما هیچکاری نکردن حتی طلا برام نخریدن

پدرشوهره منم مسنه کار نمیکنه حقوقم نداره فقط یه طبقه از خونشون دست مستاجره اجاره میگیرن شوهرم اینا ۳ ...

خوشبحالت عزیزم قدر برادر شوهرتو اینی ارامشی که داریو بدون ما خم شدیم زیر بار این مسئولیت.ماه پیش فقط یک ونیم دادیم برا عمل پدرشوهرم

خیلی ممنون عزیزم ولی ثوابیم باشه خودم خرابش میکنم امروز با همسرم دعوام شد.اخه منم دیگه تحمل ندارم

آره واقعا سخته ولی خب کارت رو بی اجر نکن

ان شاء الله خدا سلامتی بده بهتون و برکت و روزی فراوان 

میشه واسه سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستید
خوشبحالت عزیزم قدر برادر شوهرتو اینی ارامشی که داریو بدون ما خم شدیم زیر بار این مسئولیت.ماه پیش فقط ...

آره واقعا خدا ازش راضی بشه خونه پدرشوهرم کاغذ دیواری میکنه نماکاری میکنه واسه مریضی و مسافرتش خودشو سپر کرده

2706