2726

لطفا راهنمایی کنین پدرشوهرم نمیتونه کار کنه بیمه هم نیس و هیچ حقوقی نداره حق میدم که شوهرم کمکشون کنه ولی یه پسر مجرد داره که حقوقش از ما بیشتره و بیشتر خرج دوستاش میکنه.۴ تومن حقوق همسرمه یه تومنشم میده به خانوادش ۲ تومنشم قسط میدیم واقعا نمیشه گذروند.چیکار کنیم؟😭شوهرم به داداشش گفته توام به بابا کمک کن ولی انگار نه انگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه چی باید شوهرتون بده حالا هرچی برادرش داشته باشه

چون واسع خودش میده 

اونم باید چون مجرده خیلی باید بده

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
نمیدونم واقعا☹☹ اگه پدر مادرش خوبن بیارینش پیش خودتون ..خوته اونارو اجاره بدید باهم دیگه خرج کنید ...

خونمون خیلی کوچه نمیتونیم ۶ نفره زندگی کنیم.اونا خودشون یه خونه دیگه دارن اونجارو دادن اجاره ولی خیلی کمه در حد ۵۰۰ تومن ماهی

خدا برکت بده به مالتون ان شاء الله  ان شاء الله دعای پدر و مادر همسرت در حق تون به اجابت برسه& ...

خیلی ممنون عزیزم ولی ثوابیم باشه خودم خرابش میکنم امروز با همسرم دعوام شد.اخه منم دیگه تحمل ندارم

2706