2733
2734
عنوان

تورو خداااا بیاییین😭😭😭😭😩

1086 بازدید | 96 پست

خونه مامانمم داداشم اومد باحال خراب رنگورو نداش بوی عرق خونه رو برداشت انقد خالش بهم خورد رفتم پیشش خداااا یه تیکه کوچولو گردنش کبودی بود گفتم کی باهات اینکارو کرده حالش بد بود بیرونم کرد 

دوساله اینجوری شده 18سالشه ها تا 16سالگی میگفتیم خدا چ گل پسری بهمون داده پاشو از خونه بیرون نمیزاش 

دشمن کم نیس شهرستانمون کوچیکه دوتا از عموهام معتادن باهاشونم رفتو امدنداریم پسراسونم هم سنو سال داداشمن لاشین تازگیا فهمیدیم اونا بار اول بهش گل دادن نشروب دادن اه مامانم گرف پارسال دهتر عموم حوون 20ساله مرد...

نمیدونم چیکار کنیم الان داداشم باهمه میگرده 

امشب فهمیدم انگار نمیخواد ولی مجبوره چون حالش خیلی بده...

یه دختر 3ماهه دارم اگ اون نبود خودمو میکشتم چیکارکنیم ای خداااا طرز فکرش عوض شده 

تورو خدا کمکم کنین این حرفامو ن میتونم پیش شوهرم بگم ن کس دیگ ب حرف مامان بابامم اصلن گوش نمیده

هر راهی ب ذهنتون میرسه بگین بخدا خواستم تیغ بردارم برم جلوش بگم یا ناموستو انتخاب کن یا دوستاتو نمیتونم بخدا این روزارو ببینم همیشه تو رویام عروسیشو میدیدم گفتم مسته ول کن ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خداااا خیلی نامرده خیلیییی بابام یه لقمه نون حروم نیورده تو سفره چرایه دونه پسرش اینجور شد 

خدا اهم بگیره همین الان هر کی این چیزارو داد دسته داداشم امشب داغش رو دل مامان باباش بمونه میدونم سادگی از داداشمه خیلی سادست براهمین زود گول میخوره 

عزیزم. چرا دور از جون خودتو بکشی؟ 😐 جوونه، درست میشه. 

اولا کار خوبی میکنی به شوهرت نمیگی. اصلا نگو.

دوماً از یه مشاور کمک بگیر. که چه رفتاری باهاش بکنید بهتره.

و اینکه اصلا سر به سرش نذارید. برعکس، بیشتر بهش محبت کنید. نکنه باهاتون سرد بشه. آرامش و محبت خانواده خیلی بهش کمک می‌کنه.

سلام خواهر اگر دادا تون گل مصرف کنه مغزش داغون شدس و نمی تونه درست ترک کنه بعدشم قرص ترامادول و متادن کم کم مصرف میکنه  کسی که مشروب میخورع 40 روز تو خونه نباید بیاد چون نجاست کامل و خونه رو نجس میکنه مشروب میتونع بزاره کنار ولی گل نمی تونه و اگرم بتونه مغزش به باد رفته

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
2738
باید چشمشو باز کنید اینقدر غرق شده حالیش نیست چیکار میکنه خودت باهاش حرف بزن ببین مشکل از کجاست شاید ...

نمیگه نمیگه گفتم الان مسته برم زیر زبونشو بکشم نگف الان از رو کبودی مطمئن شدم مجبوره

نمیگه نمیگه گفتم الان مسته برم زیر زبونشو بکشم نگف الان از رو کبودی مطمئن شدم مجبوره

ببین قسمش بده بهترین راه همینه اگه اینجوری باشه حتی پیش روانشناسم نمیاد به یه چیزی که براش عزیزه قسمش بده به حرف بیاد تا بیشتر از این دیر نشده 

2706