2733
2734
عنوان

توروخدا بگین خانوادش مهمن یا نه؟😭

508 بازدید | 26 پست

من با ی پسری ۵ سال دوست بودم دوماه پیش قرار عقد و خاستگاریو گذاشتن ک پاییز ازدواج کنیم

خودش خیییییلی اقاست 

خانوادشو هیچ شناختی ندارم اصلا دوسندارن انگار بامن حرف بزنن خواهرش یبارم باهام چت نکرده مامانش یبارم همینجوری بهم زنگ نزده.یکی دو بار زنگ زده اونم منو پسرش بحثمون شده بود زنگ میزد حرف میزد

حالا اگ میخواین بگین من ک هنوز عقد نکردم چ انتظاری دارم اصلا اینجوری نیست!اخه ی دختر خاله داره ک خواهرش با شوهر بچه هاش و چندتا خانواده باهم میرن بیرون دخترخاله با دوسپسرشو میبرن

همش باهمن خیلی شاد و شنگول

تا اینجاشم درسته چی خاصی نیس

ولی دختر خاله از پسره حامله شده بچه سقط کرده کل فامیل فهمید،دختر ۲۰ سالشه ۶ ساله بااین پسره هست درصورتی ک این پسره ۴ ساله از زنش جدا شده و یه دختر ۶ ساله داره

(دوستم با داداش این پسره یسال دوست بود)

تعریف از خود نباشه من خیلی خانواده با اصالتی دارم اما اصلا منو محل نمیذارن بدرک

ولی چطور میتونن بااین قضیه انقد عادی برخورد کنن؟

من ترسیدم اینارو شنیدم

این عادی بودن موضو براشون

قشنگ همه باهم میرن بیرون

اینکه ابجیش جلوی دخترخالشو نمیگیره و چقد بدجنسع

وای چقد ترسناکه😭

من چ غلطی کنم

تصور کن یه پدر پشت در اتاق عمله و بهش خبر میدن بچت دختره  یاا... مادری که داره حیاطو جارو میکنه یهو زنگ درو میزنن میره درو باز میکنه میبینه پسرشه که از جنگ برگشته❤براتون همینطوری حال خوب آرزو میکنم،امیدوارم از خوشحال اشکتون دراد،ب خودت سیلی بزنین بگین ینی من بیدارم؟!☺💓

خانواده خیییییلی مهمه خیلی

مگه اینکه بخوای بری شهر یا استان یا کشور دیگه زندگی کنی

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ نمیزنن که بهت رو ندن 

خدای مهربونم حواست به همه اونایی که جزتو کسی رو ندارن باشه .مهربون باشد عمرخیلی کوتاهه ...صد سال دیگه هیچ کدوم ازماها پیر، جوون ،بچه  ،تواین دنیا نیستیم 
2728

زنگ نزدن طبیعیه چون هنوز دوستین بعدم هرچی ارتباط کمتر بهتر . اما چون بی قید و بندن خانواده خوبی نداره . خانواده خیلی مهمه  باید همون اول قبل عاشق شدن و وابستگی بهش توجه بشه 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738
زنگ نمیزنن که بهت رو ندن 

وای اره ازشون بدم میاد بابت این رفتاراشون

تصور کن یه پدر پشت در اتاق عمله و بهش خبر میدن بچت دختره  یاا... مادری که داره حیاطو جارو میکنه یهو زنگ درو میزنن میره درو باز میکنه میبینه پسرشه که از جنگ برگشته❤براتون همینطوری حال خوب آرزو میکنم،امیدوارم از خوشحال اشکتون دراد،ب خودت سیلی بزنین بگین ینی من بیدارم؟!☺💓

عزیزم متنت رو کامل نخوندم ولی خانواده خییییییییلی مهمه هر چقدر طرفت ت۱ل کرده و فهمیده باشه ولی تربیت شده اون خانواده هستش و تو در اصل با نماینده اون خانواده می خوای زندگی کنی 

خودم تجربه کردم که میگم

چه ربطی به شما داره دختر خاله ایشون؟

دخترخالش نه

عادی رفتار کردن خانوادش با دخترخالش

ولی اصلا منو محل نمیذارن

2706