2737
2734

خانوماااا از درد سمت چپ شکمم دارم میمیرممم این چ دردیه آخه میزنه تخمدان و گاهی ام ک راه میرم یا می ایستم یا ب سمت پهلو میخوابم میزنه کمرم و ب تخمدانام شدت دردم بیشتر میشه بهش ک فشار وارد میشه صاف ک میخوابم و هیچ تکونی نمیخورم دردم کم میشه، فردا میخوام برم سونو بدم ببینم چرا اینطوری شدم اما تا فردا عصر طاقت نمیارم توروخدا بگیر کسی اینطوری بوده چرا آخه این درد چیه الان دو روری میشه ک این دردو دارم اما امروز شدییید بود همراه با حالت تهوع و ضعف چم شده😭😭😭😭😭🎈🎈

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️

سنگ کلیه داری شاید

حالا هرچی هست ی شیاف دیکلوفناک بزار تا فردا دردتو آروم میکنه

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم احتمالا مشکل کلیه داری

نمیدونم بیشتر ب سمت دلم هست دقیقا سمت تخمدان هام نکنه تخمدانم مشکلی پیدا کرده 

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️

منم اینجوریم از روزی که زایمان کردم

یه بار سونو رفتم برای سنگ

گفتن چیزی نشون نمیده

من کلا فلج میشم اول شکم بعد پهلو اخرم کمرم که قفل میشم از درد حدودا ۱۲ساعت طول میکشه تا خوب شدم هر دفعه

2738

همون سمت ازپهلوتوبگیرتکون بده اگه دردت شدیدشدیعنی سنگ کلیه داری وافتاده توحالب

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
سنگ کلیه داری شاید حالا هرچی هست ی شیاف دیکلوفناک بزار تا فردا دردتو آروم میکنه

الان ک دراز کشیدم ب سمت کمرم نیس الان سمت جلو درد میکنه دل میزنه 😭

بله عزیزم من بودم متاسفانه کیست داشتم خونریزی کرده بود

وای ن 🥺 کاش همون سنگ کلیه باشع باز بهتره میاد میفته 

همون سمت ازپهلوتوبگیرتکون بده اگه دردت شدیدشدیعنی سنگ کلیه داری وافتاده توحالب

امتحان کردم ببین کلا ب سمت پهلو میخوابم دردش بیشتر میشه یا وایمیستم خیییلی ببخشید یعنی مقعدمم دیگه درد گرفته، بیشتر ب سمت شکمم هست دردش، الان روز ۲۰ پریودمه امکان داره تخمکام دارن آزاد میشن این دردو داشته باشه؟

کلیه معمولا پهلو و کمر درد میگیره ، جسم سنگین یکدفعه بلند نکردید؟

ن اصلا چیزی بلند نکردم، میگم امکان داره تخمک داره آزاد میشه؟ ای خدا این دیگه چ دردی بود همش حالت تهوع دارم 😭

امتحان کردم ببین کلا ب سمت پهلو میخوابم دردش بیشتر میشه یا وایمیستم خیییلی ببخشید یعنی مقعدمم دیگه د ...

چندوقته دردداری دقیقا

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2706