2726
تولدت مبارک باشه عزیزم.تو حالا جا داری.اصلل نگران نباش.اون پیج رو ببین.اما اگر نخواستی اون راه ها رو ...

ممنون عزیزم❤

باشه حتما میرم یه نگاه میکنم.

ماه بعد ببینم دکترم چی میگه اگه موافقت کنه میگم iui کنم...نه خداروشکر اصلا سابقه داشتن کیست رو ندارم و فقط تنبلی تخمدان دارم اونم شدید نیست

ممنون عزیزم❤ باشه حتما میرم یه نگاه میکنم. ماه بعد ببینم دکترم چی میگه اگه موافقت کنه میگم iui کنم ...

امیدوارم طبیعی باردار بشی البته آی یو آی هم راحت هست فقط اگر همسر همراهی کنه.من هم که فعلا منتظر هستم تا هفته بعد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم طبیعی باردار بشی البته آی یو آی هم راحت هست فقط اگر همسر همراهی کنه.من هم که فعلا منتظر هست ...

ممنون عزیزم.

آره شوهرم همکاری میکنه خداروشکر...من خیلی غصه میخورم و گریه میکنم بخاطر همین همه کار میکنه که جواب بگیریم...

خبرشو حتما بدی عزیزم...منتظر خبر مامان شدنت هستم😍

ممنون عزیزم. آره شوهرم همکاری میکنه خداروشکر...من خیلی غصه میخورم و گریه میکنم بخاطر همین همه کار م ...

امیدوارم خبر خوب بدم بهت. تو هم برام بنویس خوشحال میشم خبرهای خوب بدی.خذل حفظش کنه همراهی توی این مسیر خیلی مهم هست اصلا اصلا هم ناراحت نباش هم جووونی هم هزار تا راه هست یه امید خدا یا اولین راه به خواسته دلت میرسی

2728
امیدوارم خبر خوب بدم بهت. تو هم برام بنویس خوشحال میشم خبرهای خوب بدی.خذل حفظش کنه همراهی توی این مس ...

انشاءالله

حتما منکه ماه دیگه باید درمانم رو شروع کنم باز...دقیقا همینطوره که میگی همراه بودن همسر خیلی تاثیرداره...دیگه هرچی خدا بخواد دیگه...راضی ام به رضای او

انشاءالله حتما منکه ماه دیگه باید درمانم رو شروع کنم باز...دقیقا همینطوره که میگی همراه بودن همسر خ ...

من امروز بی بی چک گذاشتم کاملا منفی بود.باید صبر کنم اما از همسرم هم خیلی عصبانی هستم از بس آیه یاس هست واسه همه چیز

من امروز بی بی چک گذاشتم کاملا منفی بود.باید صبر کنم اما از همسرم هم خیلی عصبانی هستم از بس آیه یاس ...

زود بوده عزیزم یکم دیگه صبرکن بعد تست بزار...البته درستش اینه که بری آزمایش خون بدی چون دقیق تره و به بی بی چک اطمینانی نیست...دکترم همیشه میگه بی بی چک اصلا قابل اعتماد نیست و فقط آزمایش.

انشاءالله که مثبت میشه آزمایشت.

مردا همینن بجای دلداری دادن بدتر تو دل ادم خالی میکنن😐بیخیال فقط امید خودتو از دست نده.

زود بوده عزیزم یکم دیگه صبرکن بعد تست بزار...البته درستش اینه که بری آزمایش خون بدی چون دقیق تره و ب ...

صبح بی بی چک ام مثبت شد اما آزمایش خون منفی شد متاسفانه

صبح بی بی چک ام مثبت شد اما آزمایش خون منفی شد متاسفانه

امروز یادت بودم باور کن

تا پریود نشدی امیدت رو از دست نده...

بودن کسایی که آزمایششون منفی بوده ولی باردار بودن...انشاءالله که خیره

ولی اینو بدون خدا بزرگه و کسی از حکمتش خبر نداره....نمیگم ناراحت نباش چون خودم کاملا تجربه حس و حالت رو دارم و کاملا درکت میکنم...منم 26-27-29و30 دی پارسال چهارتا بی بی چک زدم هرچهارتاش مثبت شد و همین که خواستم فردا برم آزمایش بدم پریود شدم😔 

به خاطرهمین میگم تا پریود نشدی ناامید نشو..

به خدا توکل کن و ازش ناامید نشو که مطمئنا یه روزی لطف و رحمتش شامل حال ماهم میشه...پس قوی باش و اینقد تلاش کن تا به دستش بیاری❤