2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه فقط دو سه بار سونو واژینال هست روز آی یو آی هم با دستگاه معاینه باز میکنم همین.درد نداره اصلا فقط ...

ممنون

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
مشکلت چی بود؟؟ هزینش چقدر شد؟؟ من تنبلی تخمدان دارم و حدود دو ساله اقدامم و امروزم جواب عکس رنگیمو ...

شوهرت آزمایش داده؟من دوسال هست اقدام میکردم چون تنبلی تخمدان داشتم خودم مرتب میرفتم دکتر تا آخر سر یک دکتر خوب توی صارم گفت اگر همسرت آزمایش نمیده تو هم نیا دیگه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌حرکت اسپرم و تعداد نرمال خیلی پایین هست .واسه همین آی یو آی کردم

مشکلت چی بود؟؟ هزینش چقدر شد؟؟ من تنبلی تخمدان دارم و حدود دو ساله اقدامم و امروزم جواب عکس رنگیمو ...

کلا با دارو و ویزیت و آزمایش حدود دو میلیون اما خود روز آی یو آی یک میلیون شدش

شوهرت آزمایش داده؟من دوسال هست اقدام میکردم چون تنبلی تخمدان داشتم خودم مرتب میرفتم دکتر تا آخر سر ی ...

آره همون سال اول آزمایش داد همه چی خوب بود خداروشکر...خودمم با لتروزول و کلومیفن و سینال اف فولی غالب دارم هرماه ولی باردار نمیشم....عکس رنگیم رفتمهردوتا لوله هام باز بودن و چسبندگی هم نداشتم...

خیلییییی گیجم....

انشاءالله زودتر نتیجه بگیری عزیزم.

2738
 آره همون سال اول آزمایش داد همه چی خوب بود خداروشکر...خودمم با لتروزول و کلومیفن و سینال اف فو ...

ممنونم همینطور شما.من مردم از درد عکس رنگی اما اونم خوب بود.فعلا یازده روز میگذره از آی یو آی 14 روز باید صبر کنم خیلی سخته

ممنون عزیزم. این همه خرج کردیم....اینم روش فقط خداکنه که نتیجه بگیریم😔

چند سالتونه شما؟ما34 و 43 سال.کاش زودتر  اقدام میکردم.اللن هم شوهرم می‌گه این بار نشد دیگه بیخیال شو. دیگه دنبال آی وی آف و این چیزا نرو

ممنونم همینطور شما.من مردم از درد عکس رنگی اما اونم خوب بود.فعلا یازده روز میگذره از آی یو آی 14 روز ...

منم خیلی درد داشتم و لحظه ی اخری میخواستم داد بزنم که تموم شد دیگه...ولی زمانش کوتاهه ارزشش رو داره بری.

انشاءالله که مثبته و مامان یه نی نی ناز میشی عزیزم😍

فقط تا میتونی استرس نداشته و باش و کار سنگینم نکن که خستت کنه و بیشتر استراحت کن تا انشاءالله یه نی نی خوشگل بیاد تو دلت😍

چند سالتونه شما؟ما34 و 43 سال.کاش زودتر  اقدام میکردم.اللن هم شوهرم می‌گه این بار نشد دیگه بیخی ...

امروز تولدم بود شدم 26😓

شوهرمم 34

خیلی میترسم که حالا حالاها جواب نگیرم😔

انشاءالله که میگیره ولی هیچ وقت ناامید نشو و به خدا توکل کن

منم خیلی درد داشتم و لحظه ی اخری میخواستم داد بزنم که تموم شد دیگه...ولی زمانش کوتاهه ارزشش رو داره ...

الهی آمین. امیدوارم طبیعی باردار بشی.نگفتی چند سالته هست؟پیج bardari.ir اینستا رو یه نگاه بنداز

امروز تولدم بود شدم 26😓 شوهرمم 34 خیلی میترسم که حالا حالاها جواب نگیرم😔 انشاءالله که میگیره ول ...

تولدت مبارک باشه عزیزم.تو حالا جا داری.اصلل نگران نباش.اون پیج رو ببین.اما اگر نخواستی اون راه ها رو امتحان کنی حتما زودتر برو‌واسه آی یو آی آزمایش ها و اینا خودش طول می‌کشه البته اگر آماده باشه همه چیز و روز دوم پریود بری سونو کیست نداشته باشی دیگه همون ماه به امید خدا آی یو آی میکنن

2706