2137
2106

سلام دوستان یه برنامه هایی هستن که شماره رو توشون سرچ میکنی بعد تو گوشی کسی دیگه به هر اسمی سیو شده باشه نشونتون میده اون اسمو

کسی اسم این برنامه هارو میدونه؟؟؟؟

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃

این که هک حساب میش

ژیـن آ                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

وای نهههه😱من‌ بعضیارو با ی اسمای‌نابودی سیو کردم ک‌نگو 

تروخدا نهه

من یه فیلم باز و انیمه باز حرفه ایم😎هر انیمه ای خواستید پیشنهاد میدم😁وقتی میگم فیلم منظورم مستند هم هست ؛مستند خیلی مظلوم واقع شده پس ببینیمشون😍طرفدار موسیقی راک و پینک فلوید🎸🥁🌈دررابطه با نام کاربریم بگم ک اخلاقم شبیه جودیه من مثل جودی انرژیم زیاده کودک درونم همیشه فعاله عاشق شاد کردن دیگرونم هم احساسم و نشون میدم هم میریزم تو خودم 🧣🧡💙منتهی نمیدونم بابالنگ دراز من کدوم‌گوریه ولی به زودی پیداش میشه😐💔

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
😂😂😂😂اره من مال دخترداییم سرچ کردم یکی زده بود پنگوئن

پنگوئن ک‌خیلی خوبه 💩😿

من یه فیلم باز و انیمه باز حرفه ایم😎هر انیمه ای خواستید پیشنهاد میدم😁وقتی میگم فیلم منظورم مستند هم هست ؛مستند خیلی مظلوم واقع شده پس ببینیمشون😍طرفدار موسیقی راک و پینک فلوید🎸🥁🌈دررابطه با نام کاربریم بگم ک اخلاقم شبیه جودیه من مثل جودی انرژیم زیاده کودک درونم همیشه فعاله عاشق شاد کردن دیگرونم هم احساسم و نشون میدم هم میریزم تو خودم 🧣🧡💙منتهی نمیدونم بابالنگ دراز من کدوم‌گوریه ولی به زودی پیداش میشه😐💔
2165
نامبربوک بافیلترشکن کارمیکنه ولی

عکس اپشو میشه بذاری؟

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
2183