2733
2734

خونه خوب چجوری تشخیص بدم مثلا سرمایش گرمایشش اوکی باشه اولش ب ادم نشون میدن خوبه بعد خراب میشه درس نمیکنن. بعد پمپ و اینا رو چجوری چک کنم؟ کلا خونه خوب و صابخونه خوب چجوری تشخیص بدم. تو رو خدا کمکم کنین🙏

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو قولنامه معمولا موجر شرایط تخریب ذکر می کنه نه مستاجر،دیگه مستاجر دیده وپسندیده بد یا خوبش پای خود ...

ینی چی خب زورگوییه مگه😕😕😕😕

2738
موقت ساکن هستی در نتیجه نمیشه همه چی اوکی باشه

موقت باشه اون همه پول میخایم بدیم باید از سرما بمیریم یا از گرما هلاک بشیم خدایی انصاف و انسانیت خوب چیزیه

موقت باشه اون همه پول میخایم بدیم باید از سرما بمیریم یا از گرما هلاک بشیم خدایی انصاف و انسانیت خوب ...

ببین اگر واقعا حساسی باید دقیق چک کنید وسایلی مثل پکیج وکولر استهلاک دارن نمیشه کل مدت یکسالی که شما اونجا هستی آخ نگن!!!! لامپ ممکنه بسوزه مسئولیتش با موجر هست،پمپ ممکنه مثلا ۳ماه بعد سکونت شما خراب  بشه نمیشه پیش بینی کرد ،مگر اینکه برداری کارشناس هر وسیله رو بیاری با هزینه خودت چک کنه که کار منطقی نیست ،باید یه بالانس درنظر بگیری ،شما وقتی قرار داد می بندی یعنی پای همه چی وایستادی

موقت باشه اون همه پول میخایم بدیم باید از سرما بمیریم یا از گرما هلاک بشیم خدایی انصاف و انسانیت خوب ...

طبق قانون موجر ومستاجر شما اگر مثلا کولر رو روشن تحویل گرفتی یک هفته بعد خراب شد پای خودت هست این رو نمیشه تغییر داد چون توی قانون ذکرشده ،این موارد توی قولنامه ذکرشده نمیشه تغییر داد ،صاحب خونه بعد از عقد قولنامه وتحویل خونه به شما در قبال خونه مسئولیت نداره

طبق قانون موجر ومستاجر شما اگر مثلا کولر رو روشن تحویل گرفتی یک هفته بعد خراب شد پای خودت هست این رو ...

اینجور ک من قراردادمونو خوندم غیر از مصرفی مثل حالا سرویس کولر یا لامپ و هزینه برق اینا بقیه با موجر هست

اینجور ک من قراردادمونو خوندم غیر از مصرفی مثل حالا سرویس کولر یا لامپ و هزینه برق اینا بقیه با موجر ...

دیگه چیز ی نمونده که ،مگر اینکه خونه رو باز سازی کنه

اگرخسارتی هم به واسطه موجر وارد بشه از پول پیش کم می کنن