2726
عنوان

نامنظمی قاعدگی بعد سزارین

4502 بازدید | 11 پست

سلام خانوما من ۳ ماه پیش سزارین شدم یک هفته بعد سز هم قرص قطع شیردهی مصرف کردم که شیرم خشک بشه الان دومین پریودیم بعد ده روز تاخیر اتفاق افتاده ولی ۴ روزه فقط روزی یه بار یا دوبار لک دارم دوروز اول لک قهوه ای از دیروز لک روشن اینقدر کمه که بجای پد بهداشتی از دستمال کاغذی استفاده میکنم ؟ کسی تجربه ای داره ؟بخاطر شرایط بعد زایمانمه یا مشکلی برام پیش اومده؟چکار کنم خونریزیم زیاد شه ؟ 

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...

من سه ماه بعد زایمانم پریود شدم دو ماه شدم دیگ نشدم رفتم دکتر ازمایش بارداری نوشت هرچی گفتم بابا من بیبی چک زدم چن تا چهار ماهم از اخرین پریودیم گذشته انقد خر نیستم چهارماهه حامله باشمو نفهمم . اصلا توجه نکرد . برو دکتر حتما

من سه ماه بعد زایمانم پریود شدم دو ماه شدم دیگ نشدم رفتم دکتر ازمایش بارداری نوشت هرچی گفتم بابا من ...

حالا باردار بودین؟

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا بعد زایمان و شیردهی طبیعیه این‌چیزا

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2728

سزارین خیلی درد داره؟ من میخوام سزارین انتخابی بشم به نظرتون کار درستی میکنم؟ یا طبیعی بیارم بهتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
کلا بعد زایمان و شیردهی طبیعیه این‌چیزا

من شیر نمیدم به دکترم پیام دادم گفت بخاطر قطع شیردهی ناگهانی و استرس هورمونات بهم ریخته چیزی نیست ولی خودم نگرانم .از لک های یکی درمیون خسته شدم میخوام خونریریم زیاد بشه 

سزارین خیلی درد داره؟ من میخوام سزارین انتخابی بشم به نظرتون کار درستی میکنم؟ یا طبیعی بیارم بهتره

تجربه زایمان طبیعی ندارم من بارداری اولم تا ۴۱ هفته صبر کردم دردم نگرفت با امپول فشارهم دهانه رحمم باز نشد مجبور شدن سز کنن دومی هم که باید سز میشدم ولی دختر خالم هم طبیعی بود هم سزارین میگفت طبیعی بهتره دردش کمتره  

تجربه زایمان طبیعی ندارم من بارداری اولم تا ۴۱ هفته صبر کردم دردم نگرفت با امپول فشارهم دهانه رحمم باز نشد مجبور شدن سز کنن دومی هم که باید سز میشدم ولی دختر خالم هم طبیعی بود هم سزارین میگفت طبیعی بهتره دردش کمتره  

تجربه زایمان طبیعی ندارم من بارداری اولم تا ۴۱ هفته صبر کردم دردم نگرفت با امپول فشارهم دهانه رحمم ب ...

من بچه اولمه یکم از طبیعی میترسم خداروشکر سابقه سقط و اینام نداشتم کلان نمیدونم پروسه زایمان و خارج شدن بچه چه شکلیه بخاطر این سخته انتخاب بین طبیعی و سزارین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من درد طبیعیو کشیدم هرچه دکتر گفت سزارین باید بشی قبول نکردم اخرش بعد هشت ساعت سزارینم کردن فقط کلی درد الکی کشیدم حتما سزارین کن حتما درد بعد سزارین یک صدم درد طبیعیه