2737
2734
عنوان

تاپیک من چه موردی داشت که بسته شد؟؟

880 بازدید | 49 پست

داشتم یه عالمه تجربه میخوندم

نی نی یار تروقران برش گردن.من داشتم تجربه هارو میخوندم 

قفلش کن ولی بزار من بخونمش

یعالمه دوست اومده بودن داشتن راهنمایی میکردن

چرا گزارش زدید مگه کافرید اخه

راجب؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه چی بود حالا؟؟؟

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2731
2738

من. برات متن نوشتم ولی دیدم تعطیل شده اینجا مینویسم 

پسر من سه سالشه بزار برات بگم چقدر سختی کشیدم رفلاکس داشت مدام بالا میاورد دل درد شبها تاصبح گریه میکرد شیرم و‌نخورد مجبورشدم شیرخشک بدم حالا هرشیری میگرفتم بهش نمیساخت یا اسهال میشد یا یبوست نذر کردم تا یکی بهش ساخت تا یکسال و نیم فقط روی پا میخابید میزاشتمش زمین بیدارمیشد به شدت پاهام درد میکرد برای اینکه بخابه از رو پاهام نمیتونستم بزارمش زمین خودمم نمیتونستم بخوابم صبح یه فلاکس و شیرخشک و شیشه میزاشتم کنارم تا شب این بچه فقط رو پاها و بغل من بود حرف نمیزد تا نزدیک سه سالگی به حرف اومد کلی نگرانی داشتم برای حرف زدنش از پوشک گرفتنش هم الان چند ماهه گرفتم هنوز نمیگه لج میکنه رو فرش میکنه به شدت لجبازه شروع به گریه میکنه  مگه ساکت میشه با مادرم حرف میرنم تلفنی میاد گوشی و میگیره به مادرم میگه دوستت ندارم قطع کن دیگه خسته شدم واقعا هنوز که هنوزه مهمونی ها غریبی میکنه مدام بهانه که بریم خونه .....نتیجه اش من یه مادرعصبی و خسته و تنها با پادرد و‌کمر درد و اضافه وزن پس ببین فقط خودت نیستی مشکلات منم بخون عزیزم شاید اروم شدی 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2706