2733
2739

گوشیم سامسونگ j1ac  سالم سالم حضوری میارم واستون ک چک کنید... 

درضمن اگ کسیو میشناسید پرستاری کودک بخاد و کارای خونه رو و یا پرستار سالمند من ب بهترین نحو انجام میدم.لطفا اگ میشناسید معرفی کنید پول لازمم خیلی. 

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 

عزیزم برو تو برنامه دیوار بخش استخدام و کاریابی مال شهر خودتو حتما بببن

گوشیتم بزار همونجا برا فروش

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم الان سایت خلوت هست یک ساعت شلوغ تر بگو

ساعت چند گلم؟

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
2731
عزیزم برو تو برنامه دیوار بخش استخدام و کاریابی مال شهر خودتو حتما بببن گوشیتم بزار همونجا برا فروش

دیوار همش مردا و پسرای بیمار میان همش حرف بد میزنن ولی چشم گلم دعا کن اوکی شه

دیوار همش مردا و پسرای بیمار میان همش حرف بد میزنن ولی چشم گلم دعا کن اوکی شه

انشالله

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
فکر کنم ده تا دوازده شب خیلی خوب باشه  امیدوارم بهترین ها واست پیش بیاد دختر با غیرت

اهان ممنونم ازت گلم

2738

عزیزم من یه گوشی دارم مث گوشی خودت اما صفحش شکسته دادم درستش کرد کار میکنه و کار راه انداره. دکمه پاینش کار کردن باهاش قلق داره ک  هیچ.

اگ گوشیت سالمه .این گوشی خودمو بهت میدم با مقدار پول دیگ که خودت تعیین کن.

اینجوری بدون گوشی نمیمونی

اطراف اصفهانم.

خدایا شکرت
عزیزم من یه گوشی دارم مث گوشی خودت اما صفحش شکسته دادم درستش کرد کار میکنه و کار راه انداره. دکمه پا ...

عزیزدلم ی گوشی ساده دکمه ای نوکیا دارم ازون برمیدارم دستت دردنکنه گلم  شرمنده عزیزم

فدات بشم. پس خبر بده که فروختیش.ناراحت و نگرانت شدم.❤❤❤

دعاکن گلم کارتن نداره گوشیم واس همین یا نمیخرن یا قیمت خیلی پایین عصر حالا میرم موبایلی کاش بخرن چون خیلی بد افتادم تو بی پولی. ممنون ک ب فکر‌بودی  عزیزدلم😘.چشم