2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کیست

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

فاز روشنفکری، واقعا حکومت برای کیمیا چی کم گذاشت؟ مردم و صداوسیما همش تشویقش میکردند..با این نگاه که چه خوب شد بردی پس تکلیف اون کسی که داره برای پرچم کشورش مبارزه می کنه چیه؟یجوری برخورد میکنید انگار کسی بیرونش کرده . خودش خواست بره . اینجا هم کلی امکانات و ماشین خونه و سکه بهش دادن . ولی چشمش به خارج بود . مگه بزور میشه کسیو نگه داشتچرا دارین کیمیا علیزاده رو قهرمان ملی جلوه میدین الان؟!! این بعد اینکه برنز المپیک گرفت تمام جوایزش رو گرفت، به اندازه ی کافی هم حمایت شد، پشت کرد به کشورش که بتونه جای دیگه اقامت بگیره، حالا این شده قهرمان ملی؟ این بیاد ورزشکارمون رو ببره کار خوبی کرده؟طرف سوم شد تو المپیک چندسال پیش بهش آپارتمان و سکه دادن و کلی بهش رسیدن ول کرد رفت پشت کرد به پرچم و سرزمینش ...الان اسم کشورش نیس روش ...و این مفت نمی ارزه....حتی اگ نفر اول المپیکم بشه ....از قیافه ی خودشم پیداست خوشحال نیس ...کیمیای ما اون کیمیای چهارسال پیش بود 

🌹🌹🌹 برای فرج نزدیک امام غریب وتنهامون صلوات بفرستید💝💝💝                        

تحت حمایت کشوردیگه حریف ایرانیشو شکست داده...مجری نفهم اومده میگه حق مردمو خورده رفته واسه اونور بی هویت مسابقه میده و هموطنشو شکست میده...ملت از خجالت بهزاد کاویانی درومدن

2706