1874
2106

عکس خودتو میخوای بزاری

خدایا شکرت🙏😍ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....قابل توجه عزیزان من دانشجوی پزشکی نیستم من تازه انتخاب رشته کردم پس لطفا اگه سوال پزشکی داشتید منو تگ نکنید انشالله در اینده نه چندان دور هر کمکی از دستم بر بیاد براتون انجام میدم با سپاس 🙏

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
2050

قضیه چیه عزیزم 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . (من ی دختر رزمی کار و خوش اندام و با اعتماد ب نفسم .نامزد دارم . نامزدم ی پسر خوشتیپ و خوش هیکل و  بلند قده که چهره جذاب مردونه و چشمای سبز و خماری داره ❤ هدفم پز دادن نیست الان عقدیم و من معمولا در مورد اتفاقات زندگیمون تاپیک میزنم چون حس خوب و شکر گزاری بهم میده . خیلی همدیگه رو دوست داریم . لطفا برا پزشکی قبول شدنم دعا کنین تا زودتر ازدواج کنیم )

خوشکلی🥰

خدایا شکرت🙏😍ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....قابل توجه عزیزان من دانشجوی پزشکی نیستم من تازه انتخاب رشته کردم پس لطفا اگه سوال پزشکی داشتید منو تگ نکنید انشالله در اینده نه چندان دور هر کمکی از دستم بر بیاد براتون انجام میدم با سپاس 🙏

فقطططط می‌دونم از من خوشگل تری و هیچ کس برا قیافه همسرش ترک نمی‌کنه حتما دنبال بهونه ست یا اخلاقاتون با هم اوکی نبود و طرز فکر متفاوت داشتید یا خانواده ها سازش نداشتن

1718