2410
2553
عنوان

جاری خوش شانسم

352 بازدید | 17 پست

بچها دلم گرفته کی هست بیاد باهم حرف بزنیم منو جاریم باهم ازدواج کردیم من ازش بزرگترم چند سال وروجک دوبار باردار شده یه بار سقط کرد بار دوم زود حامله شد هیچیشم نیس بخیل نیستم خدا بیشتر بده ولی منم بنده شم😔

عزیزدل مامان پس کی میخوای بیای، عشق من مگه نمیدونی چقد به وجود ودلگرمیت احتیاج دارم هنوز دل اومدن نداری؟منو بابات هرماه زجر نیومدنت رو میکشیم نفسم منتظرتیم بیای خونمون رو با صدای خنده وگریه هات پرکنی منتظریم بیای بشی انگیزه ی زندگیمون بیا تورو خدا 😞♥️

تو بچه نداری گلی؟؟

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم بندشم اما نمی‌دونم کجا اشتباه کردم که اینجور تاوان میدم

ان شاء الله در اینجا به زودی تیکر بارداری زده خواهد شد❤️😍خدایا بینهایت شکرت❤️🙏🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌹🌹🌹🌹
تو بچه نداری گلی؟؟

نه ندارم دارم دیوونه میشم😥

عزیزدل مامان پس کی میخوای بیای، عشق من مگه نمیدونی چقد به وجود ودلگرمیت احتیاج دارم هنوز دل اومدن نداری؟منو بابات هرماه زجر نیومدنت رو میکشیم نفسم منتظرتیم بیای خونمون رو با صدای خنده وگریه هات پرکنی منتظریم بیای بشی انگیزه ی زندگیمون بیا تورو خدا 😞♥️
2714

منم باردار شدم سقط شد.اونوقت همسایمون با من بود بچش بدنیا اومد.من باید ناراحت شم؟؟ برای خودم و جنینی ک توی وجودم بود غصه خوردم گریه کردم.بدتزین روزای عمرم بود اما گذشت. ایمان دارم ک خدا بهتر از خودم صلاحمو می‌دونه. توام فقط توکل کن

بِه از این چه شادمانی🥰✨ که تو جانی و جهانی 😌❤️

بخدا درد داره اینکه ببینی همه بهش توجه میکنن بشین پا نشو من هنوز اندرخم یک کوچه ام

نه ندارم دارم دیوونه میشم😥

انشالله به امید خدا تو هم میشی عجله نکن گلم

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

خوب مشكل چيه عزيزم ازشماس يا شوهرت ببين هميشه همه چي رودرنظر بگير ببين شوهرخوب وخانواده خوب برادرخواهرخوب خونه ماشين زيبايي  پول همه چي داره جاريت بعضيا وقتا خدا يه چيزايي ميده يه چيزايي نه چند سالته چند ياله ازدواج كردي 

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️

نا امید نیستم همیشه میگم حکمتشو شکر این ماه روزای تخمک گذاریم حرم امام رضا بودم زار زدم ودعا کردم ازخدا خاستم به حق اقا علی ابن موسی الرضا ک حاجتمو بده ولی انگار درد پریودی دارم حالم از دردای پریودی وپریودی بهم میخوره

بخدا درد داره اینکه ببینی همه بهش توجه میکنن بشین پا نشو من هنوز اندرخم یک کوچه ام

جایی که اذیت میشی نرو 

اونا باید شعورشون برسه 

مگه زن فقط واسه زاییدنه 

خوب خواست خداست به یکی میده به یکی نمیده 

خودتو درگیر نکن درمانتو ادامه بده و ب خدا توکل کن 

رفت و آمدتو کمتر کن تا اذیت نشی

ما آبادانیا   
2706