2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدای سوتی فقط خاهرم و نامزدش 

این دوتا اکثر روزا ک میان خونه ، بعد ناهار یا قبل شام میرن تو اتاق و صداشون میاد بیرون یعنی من نمی‌فهمم خودشون متوجه نمیشن ما صداشونو میشنویم یا فکر میکنند درو میبندن ما دیگ کر میشیم چیزی نمیشنویم 

اون سری من و مامانو بابام نشسته بودیم چایی می‌خوردیم ک صداشون اومد بعد من ب جای اون خجالت کشیدم و همش سرفه میکردم ک مامانمینا نشنون

سوتی از این بدتر ک خانواده ها بفهمن ک رابطه کامل داشتین؟؟؟😐🔪

ما فقط سه هفته تو عقد بودیم بعدش عروسی گرفتیم از شب اول عقد رفتیم ویلای همسرم😂😂😂😂 همه به تکاپو افتاده بودن سریع عروسی گرفتن😛💃💃

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤
سوتی از این بدتر ک خانواده ها بفهمن ک رابطه کامل داشتین؟؟؟😐🔪

از کجا فهمیدن ؟ 

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         
این ک طبیعیه مگ اینک باردار شه طرف

بخاطر رابطه کلی مشکل پیش اومده واسم

ازنجا بد میدونن ک تو عقد رابطه داشته باشیم

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
ما فقط سه هفته تو عقد بودیم بعدش عروسی گرفتیم از شب اول عقد رفتیم ویلای همسرم😂😂😂😂 همه به تکاپو ا ...

درستش همینه

کاش مام زودتر عروسی بگیریم

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
2706