2726

منم تستم مثبت شده پریروز علایم سرفه آبریزش بینی عطسه،عرق کردن زیاد ویکم تب شت سر گذاشتم خداروشکر دو روزه هیچ کدومو ندارم فقط سردرد وسرگیجه گاهی وعدم تعادل بدن موقع فعالیت دارم،دارو مصرف نمیتونم بکنم بخاطر بارداری طبیعیه این سردرد و...یا ممکنه وثلا ریم درگیر باشه

چون بارداری نمیتونم نظری بدم عزیزم

فقط لطفا ساده نگیر 

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

توبارداری رو اطلاعات ندارم که چی خوبه چی بد ولی بطور کلی بهترین چیز برای درمان کرونا مصرف مایعات فراوان و سوپ و ویتامین ها هست و هرچیزی که بدن رو تقویت می کنه روزانه بالای ۲۰ لیوان مایعات مصرف کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما توی خونه دستگاه تب سنج و اکسیژن خون داشته باش و مرتب چک کن (( خیلی مهمه و حواست بهش باشه)) 

اگر پزشکت اجازه میده هر چند روز یکبار اسکن ریه بده که درگیری یهو زیاد نشه و اینکه ریه معمولا از هفته دوم درگیر میشه که شما باید فوق تخصص ریه در ارتباط باش که اگر صلاح میدونه از همین الان داروی مناسب و پیشگیرانه برات تجویز کنه 

فقط و فقط حواست به اکسیژن خون و تب باشه  

این نیز بگذرد
2706