1874
2106
عنوان

چندتا جاری دارید

28009 بازدید | 725 پست

خودم ۵ تا😱😭

ماه را گم نکنی...!                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                   (اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س)                               (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                              به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید.

منم ۵ تا 😶

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

صفرتا

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2124

ندارم 

مجردم 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

سلام لباس مجلسی با قیمت های باور نکردنی😍😍😍😍

تنخور عالی

مانتو شلوارم داریم.  هر کی خواست واتساپ درخدمتم ۰۹۱۷۸۷۶۶۹۴۰

ارسال به سراسر کشور.  خرید انلاینی.   قیمتامون ب ۳۰۰تومن نمیرسه

2050
یکی

خوشا به حالت ببین کجا کار نیک کردی😂

ماه را گم نکنی...!                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                   (اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س)                               (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                              به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید.
منم ۵ تا 😶

چه قدر عذاب میکشیم

یکی هنوز نیومد

تو مرحله آشناییَن

💙دلیل نفسام  💙پسرام💙  باوجود  💙پسرام💙  عزیزدردونه و وروجکام 💙 که یه تار موی نازشون به تموم دنیا می‌ارزه، خوشبخت‌ترین عالــــَــمـــَـم 💙 خوشحالم بابت دوتا دسته‌گل زیبایی که دارم 💙
2051