2733
2734

سلام لباس مجلسی با قیمت های باور نکردنی😍😍😍😍

تنخور عالی

مانتو شلوارم داریم.  هر کی خواست واتساپ درخدمتم ۰۹۱۷۸۷۶۶۹۴۰

ارسال به سراسر کشور.  خرید انلاینی.   قیمتامون ب ۳۰۰تومن نمیرسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
واسه پوست چرب مدل جدید سینره که جلدش زرده خوبه

شما دارین استفاده میکنین؟ اینکه ب دوستتون میزنید خوبه یعنی مثل اردنه یا نه خیلی بیرنگه ک میزنید مشخص نمیشه؟؟

شما دارین استفاده میکنین؟ اینکه ب دوستتون میزنید خوبه یعنی مثل اردنه یا نه خیلی بیرنگه ک میزنید مشخص ...

اره من پوستم چربه همین مدل جدید سینره رو میزنم که جلدش زرده هم سبکه هم بوی خاصی نداره زیاد سفیدکی نیست ولی بیرنگ بیرنگم نیست 

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است

من پوستم خیلی نازک و حساسه و با خیلی از کرمها و ضدآفتابها سوزش میگیره قبلش ضدافتاب الیژن هم خریدم یکم بوی شیمیایی داشت پوستم باهاش میسوخت دیگه به توصیه خیلیها تو اینستا که ازش تعریف میکردن سینره رو خریدم بهتر از همشه

اره من پوستم چربه همین مدل جدید سینره رو میزنم که جلدش زرده هم سبکه هم بوی خاصی نداره زیاد سفیدکی نی ...

واسه تو خونه که بخوای ترگل ورگل باشی خوبه نه؟چنده قیمتش 

سینره بنظرتون پوستو کدر نمیکنه؟

واسه من که کدر نکرده قیمتشم الان حدود ۷۰ ۸۰ باید باشه من دو سال پیش ۵۵ خریدم ضدآفتاب بونجور هم من استفاده نکردم فکر کردم میگی ضدآفتاب بی رنگ چی خوبه که اینو معرفیکردم

2706