2737
2739

منتظر تموم شدن روزای سختمم دعا کنید فاطمه ی داستان از این همه مشکلای رنگارنگ خلاص شه و همونی شه که دلش میخواد...❤

اگه خواستید اسماتون و بگید واستون صلوات بفرستم🖤🙃

پرودگارا ما را بر انچه که به فراموشی یا خطا کرده ایم مواخذه مکن...❤🌻/لطفا یه صلوات واسه رفع مشکلات ریز و درشتم مهمونم کن...🌈🌌/و زمینی که به شدت گرد است...🌎🎈/این سایتم مث هر اجتماع کوچیک دیگه ای پر از اختلاف سلایق و علاقه اس نمیشه همه رو دوست داشت نمیشه با همه کنار اومد نمیشه توقع داشت که همه دوسمون داشته باشن یه چیز مهم که اینجا وجود داره اینه که میون ادمای خوب اینجا کسایی با سطح فرهنگ پایین وجود دارن که مدعی زندگی نوین و روشنفکرین تو این سایت یاد گرفتم هر کسی لایق جواب و واکنش نیست بعضیا برای تخلیه ی عقده های درونیشون وارد این محیط شدن🙃🖤/بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم به هرحال تربیت و اصالت ادما باهم متفاوته🤞/امام على عليه السلام : من خداوند سبحان را به درهم شكستن عزمها و فرو ريختن تصميمها و برهم خوردن اراده ها و خواستها شناختم...❤

سلام لباس مجلسی با قیمت های باور نکردنی😍😍😍😍

تنخور عالی

مانتو شلوارم داریم.  هر کی خواست واتساپ درخدمتم ۰۹۱۷۸۷۶۶۹۴۰

ارسال به سراسر کشور.  خرید انلاینی.   قیمتامون ب ۳۰۰تومن نمیرسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نیاز ب دعا ندارم 

امیدوارم همع رو لبشون خندع باش مردممون زیاد سختی کشیدن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

برا آمرزش پدرم لطفا فاتحه بفرست 

دیگران براش فاتحه میفرستم آرامش میگیرم 

برات صلوات میفرستم

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2738
موسوی😘 منم برات صلوات میفرستم برای دوستامم دعا کن @orkide121     @اعتصامی   ...

دورت بگردم که وقتی دلم گرفته تگم میکنی🥺❤️❤️

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
2706