2726
عنوان

سوالاتتون راجع به پوست و مو

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 59 پست
پوستمم زیاااد جوش میزنه دیگه خسته شدم چیکار کنم برن

با پوزش از اسی.برو دکتر من صورتم پر جوش بود کلیم هزنه صابون و ماسک و کرم کردم فک میکردم جوشام به خاطر چربی پوستمه ولی رفتم دکتر تا شش ماه ماهی یه بار میرفتم پیش دکترم برام قرص مینوشت و گفت جوشام به خاطر کیسته.از اون به بعد هم عادت م اهانم مرتب شده و م جوشام.رفته.به جا خوددرمانی برو دکتر و پیگیر باش تا راحت شی.

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موهام خیلی زبر میشه شامپو سویا هم استفاده میکنم بهتر میشه اما روز بعد دوباره احساس میکنم زیر میشه ه ...

زبری موهاتون رو با ی سرم موی مارک خوب درمان کنید سعی کن زیاد شامپو عوض نکنی 

مشاوره رایگان پوست مو انجام میدم هر مشکلی داشته باشین در خدمتتون هستم (اگه سوالی هست درخواست بدید) 
2728
دوست منم همین مشکلو داشت اما یه محلولی گرفت که الان خیلی خوب شده اگه خواستین بپرسم بهتون بگم

چ هزینهایی کردم.نمیشه.چ محلولی

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
بیست سالمه پوستی چرب با جای جوش که بعضیاشون تو صورتم مثل چاله شده. یه روتین پوستی بگین لطفا.

چاله با روتین درمان نمیشه 

ولی برای جوش حتما حتما ژل شستشو مناسب پوستتون ضد آفتاب و اسکراب استفاده کنید 

برای چاله ها هم میکرونیدلینگ، سابسیژن جواب میده 

مشاوره رایگان پوست مو انجام میدم هر مشکلی داشته باشین در خدمتتون هستم (اگه سوالی هست درخواست بدید) 
روی قفسه سینه و بازو و روی کمرم جوش میزنه و پر از جوش و لکه و جای جوشه هر چقد هم رعایت غذایی میکنم ن ...

پوست بدن و صورتت چربه روتین پوستی داشته باش درمان میشه 

سلام دوست عزیز مشکل من خشکی وحشتناک موهامه بهترین ماسک موها رو امتحان کردم حتی جدیدا بعد حمام روغن شی باتر می زنم اما اصلا موهام جون نمی گیره مثل سیم ظرفشویی خشک و بی ابه

پدر و مادر عزیزم دلتنگ روی ماهتون هستم😭😭
من چند ساله موهام می‌ریزه آزمایش دادم نه مشکل هورمونی دارم نه ارثی،نه کمخونی و کمبود ویتامین،کلی شام ...

از شامپوی با کیفیت استفاده کن 

سرم مو ماسک مو مخصوص موهاتون 

ببخشید عزیزم چی بود سوالتون؟ 

گفتم چن ماهیه روی گردنم و سینه م قارچ زده رفتم دکترم بهم قرص و پمادو صابون داد مرتب استفادش کردم ولی خوب نشد چیکار کنم

ما 7تا خواهریم با 2تا برادر .خدایا هممونو سلامت نگهدار.مادرمو امسال از دست دادم بدون خداحافظی واسش صلوات بفرستین ممنون میشم😢😢
2706