2737
2734
عنوان

سوالاتتون راجع به پوست و مو

401 بازدید | 59 پست

خانما بیایین هر سوالی راجع به پوست و مو دارین بپرسین

مشاوره رایگان پوست مو انجام میدم هر مشکلی داشته باشین در خدمتتون هستم (اگه سوالی هست درخواست بدید) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد عمل بینی صورتم یکم جوش زد چکارش کنم نزنه

روزی دوبار میشورم چسب عوض میکنم

بعد چرا بعد عمل صورتم چرب شده؟

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2728
موهام خیلی وقته بلند نمیشه چیکار کنم؟

رشد نکردن مو بستگی به عامل های زیادی داره مثل تیروئید فقر آهن و کمبود ویتامین های گروه ب 

مشاوره رایگان پوست مو انجام میدم هر مشکلی داشته باشین در خدمتتون هستم (اگه سوالی هست درخواست بدید) 

برای منافذ روی بینی چیکار کنیم تا تمیز و  محو بشن 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
برای شوره مو چکار کنم؟

حتما حتما موهاتونو با شامپو ضد شوره بشورید با شامپوی معمولی نشورید ک بدتر میشه 

2738
رشد نکردن مو بستگی به عامل های زیادی داره مثل تیروئید فقر آهن و کمبود ویتامین های گروه ب 

پوستمم زیاااد جوش میزنه دیگه خسته شدم چیکار کنم برن

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
بعد عمل بینی صورتم یکم جوش زد چکارش کنم نزنه روزی دوبار میشورم چسب عوض میکنم بعد چرا بعد عمل صورتم ...

جوش ها بخاطر اینه ک چربی زیر چسب تجمع پیدا میکنه و پوست راه نفس نداره سعی کنید چسب رو بیش‌تر عوض کنید تا پوستتون منافذش باز نشه و دچار جوش نشید

من دوماه پیش روغن زیاد به موهام زدم حالا ریشه اش خیلی ضعیف شده دایما ریزش مو شدید دارم چکار کنم

ماینوکسیدل و بیوتین استفاده کردم اثر نداشت

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

پرپشتی موی جلوی سر چی خوبه

طبعم گرمه و پوستم چرب

همه گویند این جمعه بیا اما درنگی کن از اینکه باز عاشورا شود تکرار میترسم! من از اشکی که میریزد ز چشم یار میترسم از آن روزی که مولایم شود بیمار میترسم! همه ماندیم در جهلی شبیه عهد دقیانوس من از خوابیدن مهدی درون غار میترسم!   در بازار شام رقیه چه چیزی دیده است گهواره ی شیرخواره به فروش میرسد چرا؟   خدا‌کند‌کہ‌بہ‌صورت‌ز‌،زیـن‌‌زمیـن‌نخورۍ..کہ‌تیر‌مـاندھ ‌بہ‌چشم ‌ط ‌‌درد‌سر شده‌ است..‌ای برادرِ حسین 🖤در کربلا شکسته شد حرمت حسین 🥀رباب..!😔🖐🏻ڪم‌ڪم‌براۍدلت‌روضـہ‌ایۍبخـوان💔دارند برای گل پسرت نقشه میکشند🖤تو دلمه مادر، راز نهفته همش میترسم سرت از نیزه بیافته😔حسین جان پسرانت همگی نام علی بنهادی ای به فدای دل بابایی تو ... بین این دشت تمام تن او پخش شده هر طرف قطعه ای از پیکر اکبر مانده 🥺خدایا نصیب هیچ غریبی دگر نکن دردی که گیسوان حسن را سفید کرد 💚دل مهدی فاطمه غمگین است🥀 اصلا حسین جنس غمش فرق میکند 🖤 میگم کربلا 😍میگن که راه ها بسته است😢 میگم امام رضا 🥰میگن رواق ها بسته است 😭سلام همه‌ ی زندگیم سلام امام حسین من سلام عزیز فاطمه سلام عشق امام حسن سلام پناه خستگیم سلام رفیق بامرام سلام آقای مهربون سلام دلیل گریه هام  پول عروسیمون شد دارو برای چند تا فرشته ی پروانه ای 🥰🥺

موهام خیلی زبر میشه شامپو سویا هم استفاده میکنم بهتر میشه اما روز بعد دوباره احساس میکنم زیر میشه

هر سامپویی بگید استفاده کردم نصف حمام فقط شامپو هست

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
مشکلم ریزش موست مارکو🙄

ریزش مو میتونه هورمونی باشه یا ارثی که باید حتما آزمایش بدید و از مکمل ها استفاده کنید 

2706