2733
2734

دوستان من بدجوری حس پریودی ب شکم و کمرم میاد چند ساعت پیش پاستا الفردو خوردم اونم کمی زیاد خوردم و داغ بود کمی نکنه از اون هستش ک اینطوری شدم الان من رفتم تو ماه ۶ تازه 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه داره جا باز میکنه لگن این دردا طبیعیه 

حس پریودی در اولی بارداری داشتم ولی نمیدونستم الان هم طبیعی هستش این حس کمی نگرانم بدجوری حس پریودی میاد ب شکمم و کمرم میگم نکنه چون پاستا سیر و فلفل داشت زیاد خوردم ضرر کرد

2731
طبیعیه

لگن هام ک بدجوری درد میکنه ولی یهویی حس پریودی آمده سراغم اونم بدجوری ها حسش میاد ب شکم و کمرم نگرانم کمی 

حس پریودی در اولی بارداری داشتم ولی نمیدونستم الان هم طبیعی هستش این حس کمی نگرانم بدجوری حس پریودی ...

نه بخاطر پاستا نیست این دردا بدون خونریزی طبیعیه عزیزم نگرانی نداره لگن داره جا باز میکنه

نه بخاطر پاستا نیست این دردا بدون خونریزی طبیعیه عزیزم نگرانی نداره لگن داره جا باز میکنه

مبترسم ی موقع این حس پریودی ی موقع لکه بینی اینجا کنه اه اه بدجوری حس بدی میاد انگار ک کم مونده پریود شم 😨 

2738
مسکنو اینا نخور کیسه ابگرمم نزار  باید استراحت کنی فقط

عزیزم تو میدونی آمپول روگام میگن چی میگن اون رو کی باید بزنم باید دکترم بنویسه یا خودم بخرم برم بزنم ماه چند اون آمپول رو میزنن

لگن هام ک بدجوری درد میکنه ولی یهویی حس پریودی آمده سراغم اونم بدجوری ها حسش میاد ب شکم و کمرم نگران ...

من این حس رو داشتم

دکترم گفت به خاطر پر خون شدن عروق اون ناحیه س طبیعیه

از دکترت بپرس خیالت راحت شه

کمی استراحت کن

الان دخترم ۵ ساله س بغلم خوابیده

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
من این حس رو داشتم دکترم گفت به خاطر پر خون شدن عروق اون ناحیه س طبیعیه از دکترت بپرس خیالت راحت ش ...

خداحفظش کنه عزیزم 

عزیزم تو میدونی آمپول روگام میگن چی میگن اون رو کی باید بزنم باید دکترم بنویسه یا خودم بخرم برم بزنم ...

با دکترت مشورت کن اون با توجه به وضعیتت باید بگه چند هفته بزنی ولی ۷ ماهگی میزنن عزیزم 

اینکه چطوری تهیه کنیو نمیدونم عزیزم

مبترسم ی موقع این حس پریودی ی موقع لکه بینی اینجا کنه اه اه بدجوری حس بدی میاد انگار ک کم مونده پریو ...

نه بابااا فکرای الکی نکن اینا طبیعیه نهایتم لک دیدی بهت شیاف میده دکتر که نمیبینی چون طبیعیه