2726

سلام لباس مجلسی با قیمت های باور نکردنی😍😍😍😍

تنخور عالی

مانتو شلوارم داریم.  هر کی خواست واتساپ درخدمتم ۰۹۱۷۸۷۶۶۹۴۰

ارسال به سراسر کشور.  خرید انلاینی.   قیمتامون ب ۳۰۰تومن نمیرسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قبلا هم توی  چنین تاپیکی من جواب دادم که طلا قسطی خریدم که خیلی گرون برام افتاد به قول شوهرم ف ...

فیش حقوقی و چک هر دو رو با هم میخاد؟

ررنگی  رنگی و شاد باش یادت  نره  زمین باآدمای  خوشحال خوشکلتره.
دی ماه خرید کردم فیش حقوقی یادم‌نیست داده باشم‌اما اول استعلام گرفتن بعد چکم رو فرستادم.

یک چک باید بدی ؟

همه کاراش اینترنتی باید انجام داد؟

دی ماه خرید کردم فیش حقوقی یادم‌نیست داده باشم‌اما اول استعلام گرفتن بعد چکم رو فرستادم.

ما کارمند نیستیم فیش حقوقی  نداریم 

شما کارمندی ؟

یک چک باید بدی ؟ همه کاراش اینترنتی باید انجام داد؟

برای ده تومن یک چک ۱۳ تومنی خواستن.همه کارهاش اینترنتیه.فقط چک رو مرحله آخر که عکس چک تایید شدباید پست کنید.اقساطم اول اردیبهشت تموم شد.گفتن مرداد چکم رو بر میگردونن

برای ده تومن یک چک ۱۳ تومنی خواستن.همه کارهاش اینترنتیه.فقط چک رو مرحله آخر که عکس چک تایید شدباید پ ...

یعنی در کل ۱۳ میلیون دادی بهشون ؟؟

مگه چند درصده 

وسیله هاتونو پست آورد؟

یعنی در کل ۱۳ میلیون دادی بهشون ؟؟ مگه چند درصده  وسیله هاتونو پست آورد؟

نه برای ده تومن دقییق یادم نیست چقدر پس دادم ولی اولا که کلی سود پولشون و پیش پرداخت خرید اقساطی رود دوما هم قیمت طلایی که خریدم حدود دو تومن گرون تر از بیرون بود.به ازای ده تومن طلا حدود ۱۴ یا ۱۵ تومن بهشون دادم.

البتا وقتی خرید کردم و حساب کردم که خیلی گرون افتاده طلا رو مرجوع کردم.تا یک ماه هی زنگ میزدم که من از خرید پشیمون شدم و طلا رو سریع  مرجوع کردم ولی چرا برم قسط زدین.اونا میگفتن نگران نباش امرو  فردا چکت رو پس میفرستیم.بعد یکماه زنگ زدن گفتن چون خرید کردی و اشتباهی مرجوعی برات ثبت ن شده  باید اقساط رو بدی و مجدد خرید کنی.خلاصه مجبورم کردن خرید کنم

بجای خرید اقساطی همون پول رو ماه به ماه یک طلای کوچک میخریدم ۴_۵  تومن به نفعم بود.از اردیبهشت که قسطم تموم شد دارم همین کار رو میکنم

نه برای ده تومن دقییق یادم نیست چقدر پس دادم ولی اولا که کلی سود پولشون و پیش پرداخت خرید اقساطی رود ...

اخرش رو متوجه نشدم 

چطوری چهار پنج به نفع تون شد؟؟؟ 

اخه طلاهاش رو کلا گرون میده و کارمزدش بالاست