2726
عنوان

تجربی بهتره یا ریاضی؟

259 بازدید | 42 پست

بچه ها من خودم ریاضیو دوست دارم 

ولی بازارکارریاضی خوب نیست.

الان نمیدونم تجربی بخونم یا ریاضی ؟

خودمم از مهندسی ها و بیمازستان خوشم نمیاد .

بنظرتون دهم تجربی بخونم و اگه خوشم نیومد ، یازدهم عوض کنم و برم ریاضی اینجوری خوبه ؟

زرشک پلو نیستید. نمی‌توان برایتان مرغ

درصد قبولی ریاضی بالاس فقط انا بازار کار تجربی بیشتر

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قربونت برم من دانشجوی پزشکی میشم اگه خدا بخواد تو ریاضی دوست داری برو ریاضی چون اولا کی گفته بازار نداره در آینده حتما ما نیاز شدیدددد به خبره ها خواهیم داشت دوما تجربی دیگه فول فول شده از پزشک و....

چی برات مهمه بازار مار؟

اگر اره برو تجربی یا دبیری 

مهاجرت؟

پرستاری و رشته های ریاضی دانشگاه شریف

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
با اینکه خوشت نمیاد چرا مجبوری از بین این دو انتخاب کنی وقتی کارودانش و فنی بهتر ازینان با توجه به ت ...

نه هنرستان دوست ندارم

قربونت برم من دانشجوی پزشکی میشم اگه خدا بخواد تو ریاضی دوست داری برو ریاضی چون اولا کی گفته بازار ن ...

تجربی برمم سمت پزشکی و اینا نمیام

چی برات مهمه بازار مار؟ اگر اره برو تجربی یا دبیری  مهاجرت؟ پرستاری و رشته های ریاضی دانشگاه ...

خب اینهمه میخونم باید نتیجه ای دااشته باشه 

نه فک نکنم

ببین گلی خیلی از بچه هایی که بیمارستانو دوست دارن میرن بینارستان بعد یه مدت زده میشن تو که همین الانشم دوست نداری واویلاست 

برو ریاضی من خودم یه لیسانس ریاضی دارم الانم دارم یه لیسانس مرتبط با تحربی می گیرم

تو هر رشته ای بری اگر کاربلد باشی بیکار نمیمونی اکثر رشته های ریاضی اگر کارای نرم افزاری یاد بگیری جای پیشرفت داری

من جای تو باشم واسه فرهنگیانم تلاش میکنم اگر علاقه داری

تجربی برو.ریاضی بودم من.با مهندسی صنایع توخونم.برا دختر فقط یا معلمی یا کارا بیمارستانی ک مطمئنی سرکار میری.مهندسیا علافیه

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2706