2726
عنوان

چجوری بفهمم ریه هام درگیره یا نه؟

630 بازدید | 25 پست

ماه چهارم بارداریم سی تی نمیتونم بدم....بعد تب و لرزو بدن دردم الان فقط سرفه دارم...امروز روز هفتمه فقط سرفه دارم که کلافم کرده....دیروز اکسیژن خونم ۹۸ بود ...حالا میگم نکنه کرونا بزنه کل ریم رو بگیره

هرسال نااگاهانه از سالروز مرگ خود عبور میکنیم....

درد حس نمیکنی 

یا گلوت چرکی نیس؟

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

نفست رو ۴۰ ثانیه نگه دار

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا سی تی نمیدی؟

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂
2728

اکسیژن خونت که خیلی خوب بوده معمولا خدای نکرده اگر ریه درگیر بشه همون ۵-۶ روز اول معلوم میشه

شما که اکسیزن خونت خیلی خوب بوده نگران نباشپ

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
نه درد قفسه سینه ندارم.....ببخشید بعد خوردن دیفن هیدرامین فقط سرفه هام خلطی شد

مراقب باش 

تست نرفتی؟

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اکسیژن خونت که خیلی خوب بوده معمولا خدای نکرده اگر ریه درگیر بشه همون ۵-۶ روز اول معلوم میشه شما که ...

اگر ریه درگیر بشه اکسیژن خونم میاد پایین؟؟؟

هرسال نااگاهانه از سالروز مرگ خود عبور میکنیم....

زیر نظر پزشک باید بری جزو گروه حساس هستی

بیحالی کم شدن اکسیژن‌خون و سرفه از علائمش هست دیگه. زنگ بزن ۴۰۳۰ ازشون بپرس الان.و حتما خم زیر نظر دکتر باش.ی داروهایی میدن الان ک برای بچه مضر نیست و جلوی پیشرفت کرونا رو میگیره

اگر ریه درگیر بشه اکسیژن خونم میاد پایین؟؟؟

بله.

اکسیزن زیر ۹۳_۹۴  بیاد بستری میکنن

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2706