2703
2553

6ماه

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من چندین سال پیش خوردم گمونم شش ماه دورش بود یکی دوماه اول خیلی بدتر میشه ولی بعد می‌ره رو به بهبودی ،کاملا خوب شد برگشت نداشت با اینکه درجه شدید بود آکنه ها

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️
2714
بیرون ریزی نداشتید اولش کی شروع به بهتر شدن میکنه

من ماه اول دوبار در هفته میخوردم 

ماه بعد شد سه بار در هفته 

ماه سوم شد هرروز، از ماه سوم خیلی وحشتناک ریخت بیرون

براي سلامتی و ظهور امام زمان صلوات 🌹
یعنی تا ۶ ماه هیچ بهتر نمیشه قبلش؟بعد ۶ ماه دیگه جوش نزدید؟

میشه 

نه

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2706