2733
2739
عنوان

دوتاجاری تو نی نی سایت شناسایی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1640 بازدید | 50 پست

قیافه الان ما ک منتظر بقیه داستانیم

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاری بزرگه هم شب میاد تو نی نی سایت تاپیک میزنه 

امروز خونه ی مادرشوهرم مهمونی دعوت بودیم جاریمم بود اول اینو بگم که من خیلی ازش سر تر هستم نه که خودم بگم ها هرکی مادوتا رو باهم ببینه اینو میگه پوستم سفیدو خودم تپل چشم و آبروم هم مشکی هست درکل خیلی ازش خوشگل ترم این جاری خودشیرین من از اول مهمونی که تو اشپزخونه بود تا آخر مهمونی همچین مادرشوهرو خواهرشوهر ازش سواری می گرفتند اونم عین منگلا همش درحال پذیرایی و بشور و بساب بود یه شومیزوشلوار بدرنگ هم پوشیدبود و یه روسری هم انداخته بود سرش و خودشو بقچه پیچ کرده بود از اول تا آخرم داشت با مردا به بهونه های مختلف شوخی و بگو و بخند می کرد بچشم همینطور ول گذاشته بود وسط مهمونی بچشم که اینقدر بی تربیته به همه جا و همه چیز کار داره ،جاری جان عین نی قلیون میمونه با اون لباس گشادی که امروز پوشیده بود واقعا مسخره شده بود رفتارشم که واقعا احمقانه بود اصلا شرمم میشه این جاریمه واه واه خدا به دور !!!

......
2728
2738

حق با مادرشوهر

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706