2733
2734
عنوان

چرا شوربختانه طلاق زیاد شده؟

131 بازدید | 16 پست

من یه مرد هستم و این موضوع واقعا برای هرکشوری دردناک و نابود کننده هست.به خاطر همین میخوام بگید چیکار باید بکنیم یا چه کاری نکینم تا کانون گرم خانه خراب نشه واقعا....

ممنونم دعا کنید حتما

خودتون ک بهتر میدونید

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون فساد زیاد شد 

چون اپمای بی ظرفیتی شدیم 

چون درک رابطع نداریم 

تعهد سرمون نمیش 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
از حذف اکانت در نی نی سایت شرو کنید لطفا و ب جامعه کمک کنید 

حلال اولسون👌

بیاید به عقاید هم احترام بذاریم...🌱بیاید همدیگرو قضاوت نکنیم...🌱بیاید چون اعتقاداتمون به بعضی چیز ها متفاوته برای هم گزارش نزنیم...🌱بیاید دوست باشیم...🌱🌍
2738

فقر ، اعتیاد ، خیانت و عدم تعهد و پایبندی به خانه و خانواده و همسر

تعدادی از دلایل طلاق هستن

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
مشکل از جنس نر هست  یکم تعهد داشته باشید و خرتون از پل گذشت و هوستون خوابید دنبال زنای دیگه نر ...

متاسفانه باید این رو بدونن که مثل خر و سگ نباشن

اینکه چیکار باید بکنیم یا نکنیم خیلی زیاده حتی ب نظر من به تربیت و پروش از دوره ی نوجوونی فرد ۱۴ ۱۵ سالگی برمیگرده ک تو کشور ما اصلا توجه نمیشه مثلا اینکه تو مخ دختر نکنن که باید یکی کار کنه واسه خاطر تو و هزاران چیز دیگه

2706