1874
2106
عنوان

چشاتون چه رنگیه؟ :)

720 بازدید | 80 پست

من خودم چشمام قهوایی روشن هست با رگه های طلایی :) شما چه رنگی هستید؟ 

خودمم رنگ چشم سبز عسلی خیلی دوس دارم 

مادوتا عاشق هستیم❤️خیلی همو میخوایم:)💜اما خانواده مخالفت میکنن :(🖤دعاکنید بهم برسیم=)💙ماامیدومون به خداست**💚ان شاء الله که هرکس هرمشکلی داخل زندگیش داره مشکلش حل شه ازجمله مشکل مالطفا بگید آمین💛واسموندعاکنیدچون به دعاتونمحتاجیم🌈🖇️❤️AM❤️🖇️..... خانومای عزیز بااین اکانت ما خواهرانه میایم 😘اسم هامون ایناس =ملی18ساله.فاطمه35ساله.عاطفه20ساله😍❤️هرسه تامون خواهر هستیم خانوما ❤️ولی این رو خط من که 18سالمه وصل هست❤️;-)مرسی عشقا

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

سبز

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکی حقوقتو پرسيد یه عدد بگو که اندازه افکارش باشه. اگه بيشتر از ظرفيتش باشه و راستشو بگی نوع نگاهش بهت عوض می‌شه. به آدما چیزایی رو بگو که اندازه‌ و ظرفیت شنیدنش روداشته باشن!!!
2124
بنفش😁

چشات بنفشه یا بنفش دوس داری😂

مادوتا عاشق هستیم❤️خیلی همو میخوایم:)💜اما خانواده مخالفت میکنن :(🖤دعاکنید بهم برسیم=)💙ماامیدومون به خداست**💚ان شاء الله که هرکس هرمشکلی داخل زندگیش داره مشکلش حل شه ازجمله مشکل مالطفا بگید آمین💛واسموندعاکنیدچون به دعاتونمحتاجیم🌈🖇️❤️AM❤️🖇️..... خانومای عزیز بااین اکانت ما خواهرانه میایم 😘اسم هامون ایناس =ملی18ساله.فاطمه35ساله.عاطفه20ساله😍❤️هرسه تامون خواهر هستیم خانوما ❤️ولی این رو خط من که 18سالمه وصل هست❤️;-)مرسی عشقا

مایل ب عسلی

ما هیچ، الهی همه تو                          https://t.me/Gren_springبخشی ازمن                                                  ‍               ‌‍  ‍کاربر۹۷     
2050

سبز خال قرمز :/

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

قهوه ای تیره

من یه فیلم باز و انیمه باز حرفه ایم😎هر انیمه ای خواستید پیشنهاد میدم😁وقتی میگم فیلم منظورم مستند هم هست ؛مستند خیلی مظلوم واقع شده پس ببینیمشون😍طرفدار موسیقی راک و پینک فلوید🎸🥁🌈دررابطه با نام کاربریم بگم ک اخلاقم شبیه جودیه من مثل جودی انرژیم زیاده کودک درونم همیشه فعاله عاشق شاد کردن دیگرونم هم احساسم و نشون میدم هم میریزم تو خودم 🧣🧡💙منتهی نمیدونم بابالنگ دراز من کدوم‌گوریه ولی به زودی پیداش میشه😐💔
1718