2726
عنوان

بچم تازه از خواب بیدار شد 😢

123 بازدید | 12 پست

هرشب ساعت ۱۲,۱ میخوابید امشب ساعت ۹.۳۰ خوابید 

انقدر خوشحااااال بودم فکر کردم خوابید تا صبح دیگه

الآن بیدار شده سرحاااااال 

اصلا انگار ن انگار شبه🤦 

بنظرتون تا ۴،۵ می‌خوابه ؟😭

من خواااابم میاد🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باهاش بازی نکن محیط خونه تاریک باشه تا بفهمه شب وقت خابه من ازنوزادی همینجور رفتار کردم عادت کرد شب هافقط  میخابه اگه خوابشم نیاد بیصدا فقط اطراف نگاه میکنه تا بخابه

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
باهاش بازی نکن محیط خونه تاریک باشه تا بفهمه شب وقت خابه من ازنوزادی همینجور رفتار کردم عادت کرد شب ...

منم همینکارو میکنم ، همه جا تاریکه ولی بیدار شده داره بازی می‌کنه می‌خنده 🤦

منم همینکارو میکنم ، همه جا تاریکه ولی بیدار شده داره بازی می‌کنه می‌خنده 🤦

کاریش نداشته باش حرف نزن فقط مراقبش باش زیر چشمی خودت بزن به خواب

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

اين پيج هارو بخون و عمل كن. 

اينستاگرام ، اين پيج ها رو بخونين.

اگه مشاوره تلفني خواستين ، بگيرين.

Sleep-mama-sleep
Littlezdream
Khabe-koodak
Sleep-clinic-dr.parsapoor
Professor.dr.jalilolghadr
Sleep_clinic_dr_imani

خانم دكتر پارساپور هر چهارشنبه لايو پرسش و پاسخ دارن ، ميتونين بپرسين.