2726

بعد اینکه دکتر دوندونمو دید گفت برو عکس بگیر عکس رو گرفتم و آوردم براش عکسو که دید دوباره گفت باز دندونتو ببینم دوباره دید بعد بابامو صدا زد بهش گفت که من میتونم ترمیمش کنم نمیتونم بکشم چون شیری هست وجفتیشم هم ریشش پوسیده هم خرابه اگه بکشم چن وقت دیگه اینم باید بکشه و دوتا دوندون از دست میده که با دندون نیش که نداره میشن سه تا و طرف راست خالی میمونه 

بهش گفت بزار ترمیم ش کنم بابام اجازه نداد گفت عمر نداره دکتره بهش گفت ترمیم کنم حداقل ۱۰سال دووم میاره بازم گفت و بهش گفت بکشه دکتره هم گفت نه اینکارو نمیکنم

بابام هم منو برد پیش ی دکتر دیگه دکتر نبود منشی بود بعد منشی عکس رو دید همین حرفارو زد اما گفت فکنم دکتر بکشه اما کشیدنش خیلی سخت چون نزدیک عصبع وهزینش زیاده

بابام گفت اشکال نداره و کارتشو گرفت

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

بعد گفت فردا میایم میکشیم من نمی خوام بکشم بهش بگم توهین میکنه چیکار کنم😭

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

دلم پره ی دوستم ندارم باهاش حرف بزنم

میخوام در و دل کنم باهاتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برا پولش میگه؟

نمیدونم اما من مطمئنم دلیل اصلیش دختر بودنمه

تو مطب ی دختر ۱۵ ۱۶ ساله بود میخواست کامپوزیت کنه اینقد حسودیم شد و گریم گرفت به زور اونجا جلو گریمو گرفتم

اصن بگو فعلا نمیکشم بذا همینجوری بمونه بعدا خودت یجوری پولشو جور کن برو ترمیمش کن

درد میکنه آخه دردش به چشم وگوش و سرم میزنه

تو مطب ی دختر ۱۵ ۱۶ ساله بود میخواست کامپوزیت کنه اینقد حسودیم شد و گریم گرفت به زور اونجا جلو گریمو ...

منم تازه ۴ تا دندونمو کامپوزیت کردم ولی بعد چندماه پول جمع کردن تونستم

الان خیلیا تو هزینه های دندونپزشکیشون موندن

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
نمیدونم اما من مطمئنم دلیل اصلیش دختر بودنمه

بشین با بابات حرف بزن تو حتی نمیدونی دلیل اصلیش چیه فردا نرو دندانپزشک با چند روز یا حتی چند ماه دیر کردن، دندون چیزیش نمیشه

باید دلیلشو بفهمی و از حقت دفاع کنی 

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم

خب برای پولش میتونین وام جور کنین یا از فامیل قرض کنین

اگه مشکل پوله 

یا میتونین خورد خورد جمع کنین بعدا برید دندونپزشکی

دندونپزشک که فرار نمیکنه هروقت بری اون تو مطب هست بذار بعدا برو

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم