2737
2734
عنوان

خیانت زن داداشم

1736 بازدید | 28 پست

بچهامن فهمیدم زن داداشم رابطه تلفنی باشوهرخواهرش داره چیکارش کنیم .باداداشم بشدت سردشده ازقبل ازدواجش باشوهرخاهرش دوست بوده مانمیدونیستیم حالاواسطه شدع بود بیادخاهرش بگیره ک دیگ رابطشون قط نشه بنظرتون چیکارکنم؟داداشم خیلی سادست اصلن گیراینابهش نمیده گوشیش هزارتارمزداره هیچ وقت گوشی زمین‌نمیذاره شبام میذاره توسوتینش داداشم میگه 

دخملم آیلین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم والا خیلی سخته قاضی بودن 

اما اگر واقعا خیانت میکنه تکلیفش مشخصه

من به شخصه نمیتونم خیانت هیچکس نه زن نه مرد رو ببخشم 

اما باید به این باور رسید چتشون در چه حده اگر عادی باشه برادرتون باید باهاش اتمام حجت کنه اگرم فرا تره که ...

وای😣

میگفت عاشق که بشی ترکت میکنن💔 میگفت دلبسته بشی ترددت میکنن💔 میگفت پول داشته باشی دنیا رو خریدی وگرنه میڱذره یه عمری تو هیچ خوشی ای ندیدی💔 بیچاره منی که فکر میکرد تو واقعی دوسش داری✨ زندگی قشنگ نیس فقط اداشو در میاره⚡ از همه رسیدنا ما فقط دستمون به غم رسید✨ قبل تو هبچکس بعد تو هیچکس✨ آرزو کنم برگردی برگشتن بلدی؟:) برای آرامش دلم صلوات میفرستی خواهر؟💛 خدایا منو به مراد دلم برسون خودت می‌دونی که چقدر تو دلم پر گریه هس🥺⁦❤️⁩ ممنونم خدا جونم ممنونم بهترین خدا ممنونم واسه همه چی ممنونم ⁦⁦☘️⁩⁦❤️⁩ من می‌دونم که خدا منو بالاخره به مراد دلم میرسونه چون من به خدای مهربونم ایمان دارم😍 خدایا شکرت واسه همه چی🙃⁦❤️⁩ شکرررررر خدا جوووونم😊⁦❤️⁩ 
2706