2733
2734
عنوان

من نازاو جاری باردار

1187 بازدید | 55 پست

من عروس کوچکیم ولی زودترازدواج کردم جاریم الان بارداره من 6ساله میرم دکتر وداروگیاهی و..... همه چیزرو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم وتازه فهمیدم جاریم بارداره این داغونم کرده چیکارکنم بریدم وخستم  😔

🍁همچنـــــان منــتـــظرنی نی 😔ڪاش معجزه ای بشه ڪاش

عزیزم خدا بزرگه غصه نخور میدونم خیلی سخته

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حکمت خدا 

فقط ایمان ب قسمت و حکمت خدا و ناامید نشون از درگاه خدا

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
حسد و بخل ازخودت دورکن ک بدترازهرچیزیه باشروع ماه محرم چله زیارت عاشورا بردارونمازشب تااربعین

حسادت جایی خود عذابم میده این موضوع

🍁همچنـــــان منــتـــظرنی نی 😔ڪاش معجزه ای بشه ڪاش
2738

زنی زیبا که صاحب فرزند نمیشد

پیش پیامبر میرود و میگوید از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.

پیامبر وقتی دعا میکند ، وحی میرسد او را بدون فرزند خلق کردم.

زن میگوید خدا رحیم است و میرود.

سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است.

زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.

سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش می بیند.

با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد او که بدون فرزند خلق شده بود. !

وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند.

رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر می کند...

از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...

ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.

پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن.

💓💓💓💓💓💓💓💖🥰😍

🍃🌷🍃

🍃🌷🍃

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

دلتو بزرگ کن.برای جازیت خوب بخواه.خوشحال باش ازینکه بارداره.بخدا حال دل خودتم خوب میشه.من امیرعباسمو وقتی از خدا  گرفتم که دیگه هیچ امیدی جز خدا نداشتم.نذر قمربنی هاشم و مادر برگوارشون کردم.هر شب صدبار یاکاشف الکرب میخوندم.خودم برای خودم روصه کربلا میخوندم .قبل تموم شدن چله یا کاشف الکرب باردار شدم.خدا شاهده هنوزم باورم نمیشه.توسل کن به ائمه.میدونم خیلی نذر کردی.ولی بنظرم حصرت عباس ع و مادربزرگوارشون خیلی پیش خدا آبرو دارن و بقولی خدا لقب باب الحوائجی رو الکی به ایشون نداده که صداش بزنیم و حاجتمونو نده.نذر کن پسردار شدی اسم اون بزرگوارو بزاری روش.انشالله که تو همین ماه آینده بیای و خبر بارداریتو بهمون بدی.برای حاجت دلت صلوات میفرستم.

ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.بر دشمن مرتضی علی ع لعنت.
2706