2733
2734
عنوان

شوهراتون چقدازلحاظ مالی به خانوادشون کمک میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 60 پست
پس ببین من در چ حالیم.میترسم ازکوره در بره.چطوری بگم؟

خب از کوره در بره.چه معنی اره خرج اونا رو بده؟ مگه برادر شوهرت بچه اس؟؟؟ترسو نباش

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎
اگه نیاز های شما کامل رفع میشه در حد کمک که اشکال نداره ما خودمون هیچکس نه کمکمون کرد واینکه وسط برج ...

خب اخه وضع مالیه خانواده شوهرم ازمابهتره فقط۴تاخونه دارن ۴ تازمین دارن

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب از کوره در بره.چه معنی اره خرج اونا رو بده؟ مگه برادر شوهرت بچه اس؟؟؟ترسو نباش

چ جوری باهاش حرف بزنم...میدونم میگ مگ کجابراتوکم گذاشتم

پس ببین من در چ حالیم.میترسم ازکوره در بره.چطوری بگم؟

حق داري من هميشه حرص ميخورم كادو گرون ميخره براشون اخه واقعا پول دار نيست كه مهم نباشه 

تو با سياست يه كاري كن در حد پس اندازتون چيزي بخريد كه پول تو كارت نمونه مثلا يه دانگ از جايي در حد پولت و وام بردار كه هرماه قسط بده نگو نميخوام هزينشون كني بگو ميخوام سرمايه گذاري كنيم 

در حدي شه كه پولي نمونه عوضش چند سال ديگه سرد خوبم ميكنيد 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2731
خب اخه وضع مالیه خانواده شوهرم ازمابهتره فقط۴تاخونه دارن

خب پس چرا میزاری  شوهرت اینکارو کنه؟ از چی میترسی؟ جلوش وایستا

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎
حق داري من هميشه حرص ميخورم كادو گرون ميخره براشون اخه واقعا پول دار نيست كه مهم نباشه  تو ...

اخه پولمون هنوز ب خونه نمیرسیم خیلی بایدجم کنیم‌شوهرم باطلاب عنوان سرمایه هم مخالفه

بااون پول قراره خونه بگیریم نمیشه کلشوخرج کرد

کارتونو دوتا کن،به شوهرت بگو هرماه،فلان قدر بزن تو این کارت واسه پس اندازمونه هیچ کدوم نباید بهش دست بزنیم با چرب زبونی گولش بزن اصلا اسمی هم از خانوادش نیار،فقط اندازه خرجی خونتون بزار تو اونیکی کارت بمونه

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2738

خب بگو مثلا قراره خونه بخریم ها عزیزم، اینجوری که نمیتونیم

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
كدوم شهري اگه ميتوني فعلا خونه كو چيك بگيرين  يا طلا بخر ي چيزي كه تو كارت نباشه و سرمايتون جدا ...

مشهد.ن اخه نمیشه.شوهرم طلابراخودم میخره اما ب عنوان سرمایه نه.پولمون۶۰۰تومنه بایدهنوزجم کنیم براخریدخونه

قرار نیست یه جا حتما کم بزاره که صدات دربیاد.اون پول حق تو و بچه شه .میره کار میکنه بخاطر تو .

کارتونو دوتا کن،به شوهرت بگو هرماه،فلان قدر بزن تو این کارت واسه پس اندازمونه هیچ کدوم نباید بهش دست ...

۳ تاکارت داره...توهرسه تاشم پوله

اخه پولمون هنوز ب خونه نمیرسیم خیلی بایدجم کنیم‌شوهرم باطلاب عنوان سرمایه هم مخالفه

ما پولمون نميرسيد بعد يه زمين خريدم ١٠٠تومان داشتيم  ١٠٠وام گرفتيم الان اون كلي رفته روش فعلا اينجوري زير و رو كنيد تا سود كنيد ايشاالله خونه بخريد 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2706