2726

من شوهرم دائم براخانوادش بریزو بپاش داره.مثلاکارت شوهرم همیشه دست برادرشوهرمه و همه خرجاش بامس.ازپول ارایشگاه و تعمیر موتور و گرفتن گواهینامه و لباس بگیر..تاخریدگوشی .ازاین وضع خسته شدم چطور باشوهرم حرف بزنم

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه نیاز های شما کامل رفع میشه در حد کمک که اشکال نداره ما خودمون هیچکس نه کمکمون کرد واینکه وسط برج کم میاریم اگه پول داشتیم واقعا ناراحت نمیشدم بستگی به شرایط داره

میشه برای هدفهام یه صلوات بفرستی. ❤️❤️

هیچی خیلی کم در حد روز مادر چیزی یا شارژی چیزی بخوام شوهرم اینترنتی بگیره چون اونا هم اصلا برا ما کاری نکردن هیچی شوهرم از هفت سالگی کار کرده مادرش مادری نکرده سر پیری هم طلاق گرفته خانوم 

لطفا حسود نباشیم
سكته كردم تصورش كردم خداروشكر شوهرم پولي نداره كه هزينه كنه اما مثل خر براشون كار ميكنه  حت ...

پس ببین من در چ حالیم.میترسم ازکوره در بره.چطوری بگم؟

اخه نمیشه ماکل پس اندازمون توکارتمونه

پس انداز معنی نداره تو این موقعیت،تو پس انداز کنی اونا بخورن،برو طلا بخر با پس اندازت یا هرچیز دیگه ولی خرجش کن

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

پدر همسرم قبل از ازدواجمون فوت شده ن، یه خواهر مجرد داره همسرم، ۸۰ درصد خرج مادر و خواهرش با ماست. خودمونم هرچی بگیریم اگه بدونیم اونا هم ندارن میگیریم واسشون 🚶‍♀️🌺

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
اخه نمیشه ماکل پس اندازمون توکارتمونه قراره باهاش خونه بخریم مثلا

برو سكه بخر بزار ي گوشه بعد موقع خريد خونه بفروشين حالا مگه چه قدر تو كارت ميتونه باشه كه خونه بخري

ي جنگ داري بايد كارتو بگيري و يا عوضش كن ي چيزي بخرين قسطي كه ماهيانه قسط بدين بايد جمعش كني 

بااون پول قراره خونه بگیریم نمیشه کلشوخرج کرد

2706