2733
2734

خودم 👇🏻

یه زمانی فکر میکردم بدترین چیز تو این دنیا ، تنها موندنه اما اینطور نیست بد ترین چیز اینه با آدمایی باشی که بهت احساس تنها بودن میدن :)🖤

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 

مردم چه بي ملاحظه و پر رو شدن. رفتم از همسايه مون روغن بگيرم صاف صاف تو چشماي من نگاه ميكنه ميگه نداريم.

نداريم چيه؟

برو بخر حمال

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واای از بس اینجا بی بی چک دیدم، دیروز سر بازی والیبال ایران و لهستان یه جا خطا شد توی بازی منم اعصابم خورد شد یهو گفتم چرا در خواست بی بی چک نمیکنن😐😐💔💔

این بود میخواستم توی یه تاپیک بذارم🙂🙂👆🏻👆🏻

براي سلامتی و ظهور امام زمان صلوات 🌹
2728

♦ وجود توده در ماموگرافی (Mammography)
♦ بیوپسی تایید کننده سرطان
♦ سونوگرافی برای تعیین دقیق موضع تومور
♦ تومور در تصویر MRI
♦ تصویر CT-اسکن برای بررسی متاستاز

♦ درمان سرطان پستان یا درمانی یا تسکینی است، که به استیج تومور و درگیری گره های لنفاوی بستگی دارد.
♦ لامپکتومی (Lumpectomy) تومورهای کوچک
♦ ماستکتومی (Mastectomy) در صورت تومورهای بزرگ یا بیشتر از دو تومور در یک پستان
♦ شیمی درمانی قبل از جراحی برای کوچک کردن تومورها یا پس از جراحی:
» سیکلوفسفامید (cyclophosphamide)
» متوتروکسات (methotrexate)
» فلورواوراسیل (fluorouracil)
» دوکسوروبیسین (doxorubicin)
» اپیروبینسین (epirubincin)
» وینکریستین (vincristine)
» پاکلیتاکسیل (paclitaxel)
» دوکتاکسیل (docetaxel)
♦ هورمون درمانی:
» تاموکسیفن (tamoxifen)
» آناستروزول (anastrozole)
♦ اشعه درمانی
♦ ماستکتومی پروفیلاکتیک دو طرفه در زنان دارای ژن های BRCA1 یا BRCA2

♦ اختلال تصویر از بدن
♦ سوگ انتظار
♦ اختلال الگوی ارتباط جنسی

♦ اجازه دادن به بیمار برای بیان نگرانی ها و سئوالات خود در مورد طرح درمانی
♦ پایش موضع برش، پانسمان و ترشحات
♦ بررسی علائم و نشانه های عفونت
♦ آموزش موارد زیر به بیمار
» تشریح بیماری
» طریقه استفاده از دست سمت مبتلا
» استفاده از مسکن ها، زمان بندی و عوارض جانبی مسکن ها
» نیاز به ماموگرافی پیگیری درمان
» رژیم غذایی کم چربی

2738

۲_مذاکره را تعریف کنید ؟

بخشی از روابط ما در زندگی چه شخصی چه در محیط کسب و کار از جنس مذاکره هستند مذاکره به عبارتی بین افراد و گروه ها و سازمان ها برای رسیدن به تفاهم و درک مشترک و برای رسیدن به منفعت با نقاط اشتراک توسط امتیازهایی که بین آنها رد و بدل می شود صورت می گیرد که با آن مذاکره می گوییم .

مذاکره دارای ویژگی های است که عبارتند از حداقل دو نفر درگیر آن هستند که ممکن است سازمان یا گروه باشند .

بین نیازهای دو طرف تعارض وجود دارد .

چند نفر درگیر در مذاکره بر اساس انتخاب خود با همدیگر مذاکره می کنند .

Hzoasherian7

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

https://www.instagram.com/p/CRdwLNOpEGF/?

utm_medium=share_sheet 

عه لینکه کی کپی کردم من

♥️🥰 صَد سال سفر کَردم 💖عاشِک نشدم من 🎊 یک بارَه تَرا دیدم و دیوانَه شدم ♥️😍دِل تَرا داتَه😢😋 داتَه بَندَر آزادا😍 تو بَلِه دلبر. دلبر نَههِ مَنی یادا🥺♥️ بی تَرا ساعَتی . ساعَتی دل نَبی راحت 🥺💖 نیست مَنی لونتا☹️لونتا کَندَگ حاجَت🎉♥️  کولیگ بَیا صد بَر پَه تو من مِرَه 💖🥰گل مَنی  پَیمی تو چینچو رد داتَه🥺 
2706