2733
2739

خوزستانم

نتا رو قطع کردن

نگید چحوری امدی اینجا چون فقط نی نی سایت بالا میاد برام و برنامه های ایرانی

ی دستوری بود با شیر و نشاسته ذرت و پودر کاکائو و احتمالا شکر

نسبتاشون چند بودن؟

کسی دستور دیگه داره؟؟

♥️💞

من شکلات صبونه رو با شیر قاطی میکنم خوشمزه میشه طعمشو دوس دارم

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم به ازای یک لیوان شیر یک قاشق غذا خوری شکر بریز بزار رو گاز تا بجوشه همزمان پودر کاکائو هم بریز.پودر کاکائو بستگی به ذائقه ات داره چقدر بریزی مثلا من برا یه لیوان شیر نصف قاشق میریزم.بعد هم بزن بزار بجوشه 

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچش ازش هر چقدر شیرین دوست داشتی شکر اضافه کن

دستور تهیه نداره

من ۲ قاشق شکر بیشتر نمی‌ریزد کلا کمی تلخ دوست دارم. ولی مودر کاکائو رو زیاد میریزم.

نشاسته ذرت هم تا حالا نشنیدم.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738

برای تهیه شیر کاکائو خوشمزه ابتدا پودر کاکائو را به همراه شکر و پودر نشاسته ذرت داخل مخلوط کن یا میکسر می ریزیم. در ادامه شیر را کم کم اضافه می کنیم و مواد را میکس می کنیم تا کاملا مخلوط و یکدست شوند.

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2706