2733
2734
عنوان

لاغرا بیاااان

203 بازدید | 19 پست

دوستان یه روش برا چاقی تو بازه زمانی کوتاه بگیدددد 

شنیدم قرص جیسینگ خوبه کسی مصرف کرده 

خدايا شكرت بابت همه چي🌙🍃کاربری دست دونفره گلم♥️🖇دست دوتا خواهر🤝🖇

من چند روزه بعدازظهرا تخم مرغ و سیب زمینی آبپز میخورم مامانم میگه یه کوچولو صورتت پر شده

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از عوارض قرص میترسم

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

قرصو اینا اصلا نخور بعد یمدت برمیگرده و عوارضشم بالاست. من خودمم میخوام چاق شم هروز یه ظرف پر سیب زمینی سرخ شده و سس میخورم یه روزایی ام ابپز یا کبابی. ماکارانی و برنجم با نون بخورر خیلی تاثیر داره 

2738
قرصو اینا اصلا نخور بعد یمدت برمیگرده و عوارضشم بالاست. من خودمم میخوام چاق شم هروز یه ظرف پر سیب زم ...

اخه من میخوام یه ماهه چاق شم

من دو هفتست باشگاه میرم دو کیلو اضافه کردم بعد تمرینم سیب زمینی و تخم مرغ آبپز میخورم

شرایط باشگاه رفتنو ندارم

ی گروه کالری شماری واس چاق شدن زدیم هرکی خاس درخواست بده برالینک 

قرصم عوارضو بازگشت داره

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2706