2726
عنوان

دانه چیا

11589 بازدید | 11 پست

دوستان کسی استفاده کرده از دانه چیا برای لاغری تاثیری هم داشته آیا؟

شایدفردایی نباشه🙃☀                                      یکی هست که فقط و فقط برای من نفس میکشه...                                                                                                                  اونم دماغمه 😎😑                                          ای محبوب عاشقان! به حق ادمین گروه اولیائت ، مارا نیز در پست شان Add کن.                                      الهی آمین    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بابت امگا ۳ و کلسیوم زیادی که داره استفاده کردم

مثل تخم شربتی لعاب داره و معده رو پر میکنه

ریختم روی سالاد و گاهی هم ماست 

گاهی روی نون هم میریزم اگر خودم بپزم

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
دنه چیا چیه 

شبیه تخم شربتیه اشتهارو کم میکنه 

شایدفردایی نباشه🙃☀                                      یکی هست که فقط و فقط برای من نفس میکشه...                                                                                                                  اونم دماغمه 😎😑                                          ای محبوب عاشقان! به حق ادمین گروه اولیائت ، مارا نیز در پست شان Add کن.                                      الهی آمین    
من بابت امگا ۳ و کلسیوم زیادی که استفاده کردم مثل تخم شربتی لعاب داره و معده رو پر میکنه ریختم روی ...

برای لاغری تاثیری داشته براتون ؟

برای لاغری تاثیری داشته براتون ؟

والا اون دوره که مصرف میکردم پیاده روی و رژیم هم داشتم خب طبیعتا ۷ کیلو کم کردم نمیشه گفت بی تاثیر هست ولی اینکه فقط با چیا بخوای لاغر شی امکان‌پذیر نیست.

روزی یکساعت پیاده برو تا پارک دمه خونه و برگرد.

شب ها هم از ۶ به بعد هیچی نخور حتی میوه. میوه سالم هست ولی قند داره و خودش باعث چاقی میشه.

قند کنار چای رو حذف کن حساب کنی ماهی یک کیلو قند کنار چای میخوری. 

برنج هم نهار فقط یک کفگیر بخور . با روغن کم درست کن و کته بذار که ویتامین هاش رو دور نریزی.

غذاهای های کالری مثل کو کو کتلت ماکارانی نودل الویه هم حذف کن.

سعی کن آب‌پز کنی یا بخارپز یا گریل یا تو فر . سرخ کردنی رو محدود کن.

ته دیگ برنج هم نذار.

سالم خوری کنی کلا خود به خود چند کیلویی کم میشی. و خب منهای لاغری سلامتی هم حفظ میشه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
والا اون دوره که مصرف میکردم پیاده روی و رژیم هم داشتم خب طبیعتا ۷ کیلو کم کردم نمیشه گفت بی تاثیر ه ...

ممنون عزیزم که وقت گذاشتی توضیح دادی  

تاثیر داره تو اب کردن شکم؟؟

نمیدونم گلم منم هنوز استفاده نکردم

من دانه چیا خوردم به نظرم برای لاغری خیلی تاثیر نداره البته بی تاثیر هم نیست اگر قبل از غذا مصرف بشه شکم رو پر میکنه

یک مطلب تقریبا کامل هم درباره دانه چیا در سایت هزارگیاه دیدم که بد نیست شما هم بخونید 

https://hezargiah.com/دانه-چیا/