2737
2734
عنوان

میخوام برم رشته تجربی ولی نمیتونم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 15845 بازدید | 110 پست
خب تو نتونستی از پس علوم نهم بربیای چطور میخای بیای تجربی؟فک نکنم برات خوب باشه

اخه من همیشه نمره علومم بالای 17 بود امسال به جون خودم سر استرس همه چیوو یادم رفت علاقم تجربیه🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا دوست داره که نری تجربی به جون خودم کنکورش افتضااااااااااحه یعنی گندددددد من اگه قبول شدم تیزهو ...

همه رشته ها کنکورش خراب شده

بدون فکر حرف میزنید فقط 

هر کی تیزهوشانه یعنی عالیه؟

ربطی به این چیزا نداره

تجربی بازار کارش بهتره 

هر کسی یه معیاری داره

2728
خدا دوست داره که نری تجربی به جون خودم کنکورش افتضااااااااااحه یعنی گندددددد من اگه قبول شدم تیزهو ...

منم شنیدم خیلیی سخته اما نمیدونم اگه برم انسانی چیکاره بشم🥲 رشته ریاضی هم علاقه ندارم هم بخاطر نمره علومم نمیتونم برم

زیست خود ادم نمیتونه بخونه درس اصلا اسونی نیست شما که زیست زو نخوندی مخصوصا الان و تست هایی که مید ...

من کارشناسیمو گرفتم رشته خودمم کنکور دادم

امسال واسه ۱۴۰۰بازم کنکور دادم والا روی کتاب تست خوندم

اینم بگم روی کتاب درسی هیچیی نمیرنه ادم کتاب کنکوری خیلی مهمه

روی کتاب تست من که مشکلی نداشتم مبگم خب تهش اگه دید نمیتونه کلاس بره خوده تحربیام کلاس زیست میرن

2738
تجربی هم بری چیز خوبی بعیده بیاری  بقیه رسته ها هم که به درد نخورن  پس برو انسانی

عزیزم انسانی چه شغلایی داره؟ 

اخه من شنیدم‌ وکالت قبولیش خیلیی سخته دبیری هم دوس ندارم

دیگه از کنکور 98 آسونتر تو تاریخ وجود نداشته خواهشا تز ندین!!!

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
من کارشناسیمو گرفتم رشته خودمم کنکور دادم امسال واسه ۱۴۰۰بازم کنکور دادم والا روی کتاب تست خوندم ا ...

ریاضی و تجربی از زمین تا اسمون فرق دارن

زیست اگر تست بخونی یا درسنامه 1درصد هم نمیزنی

ریاضی و فیزیکشون کلا متفاوت هست 

بیشتر باید هزینه کنه اونم الان با این هزینه های بالا

2706