2733
2734
عنوان

میخوام برم رشته تجربی ولی نمیتونم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 15847 بازدید | 110 پست
برو ریاضی کنکور تجربی بده درساشون یکیه  ولی رشته ریاضی کلا تعداد بچها کمتره معلم وقتشو داره و ...

مرسی عزیزم

اخه شنیدم ریاضی هم علوم باید بالای 13 باشه ریاضی بالای 14

که منه احمق علوم شدم 10/۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نو

آها 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
برو ریاضی کنکور تجربی بده درساشون یکیه  ولی رشته ریاضی کلا تعداد بچها کمتره معلم وقتشو داره و ...

نه اینو بهش نگو خدای نکرده اومون گفتن رفتن از رشته ای به رشته ای دیگه واسه کنکورو ممنوع کردن اونوقت چی برا ادشد ممنوع شده در و پیکرکه نداره دیدی برا کنکورم شد

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
اشتباهه اصلا و ابدا همچین کاری نکن که پشیمون میشی کی گفنه درس هاشون یکیه ریاضیشون کلا فرق داره ز ...

من خودم رشتم ریاضیه توی فیزیک و ریاضی یکم سنگین تره

زیستم میشه خود ادم خوند 

بری تحربی کلاس فیزیک ریاضی شیمی رو باید بری چون تو کلاس هیچی یادنمبگیری ولی رشتت ریاضی باشه از اینا بی نیازی چون خوب باهات کارشده یه کلاس زیستم محض اطمینان میری

ما تو کلاسمون کلا هفت نفر بودیم تجربیا ۴۰ نفر

2738

خدا دوست داره که نری تجربی

به جون خودم کنکورش افتضااااااااااحه یعنی گندددددد

من اگه قبول شدم تیزهوشانی بودم بخدا

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
من خودم رشتم ریاضیه توی فیزیک و ریاضی یکم سنگین تره زیستم میشه خود ادم خوند  بری تحربی کلاس ف ...

زیست خود ادم نمیتونه بخونه درس اصلا اسونی نیست

شما که زیست زو نخوندی

مخصوصا الان و تست هایی که میدن

این کاز برای سال های قبل جواب میده نه الان که انقدر کنکور سخت شده 

اگر بره ریاضی و بعدا کنکور تجربی بده پشیمون میشه

فک کنم معدل سه سال علوم و ریاضیتو حساب میکنن دختر من معدل سه سالش از صد نمره شد ۸۵ میخاد بره تجربی دوستش شد ۷۰  نشد بره تجربی 

بعضی مدارس آزمون دوباره میگیرن بعضیا هم نه 

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
2706