2703
2553
عنوان

میخوام برم رشته تجربی ولی نمیتونم💔

15714 بازدید | 110 پست

سلام 

خانوما من 15 سالمه امسال انتخاب رشته داشتم و تجربی زدم اما از شانس بدم علوم رو گند زدم و نمرم برای اولین بار شد 10/5  درحالی که تو این چندسال علوم نمره پایینتر از 17 نداشتم. معدلم شد 19/36 جواب هدایت تحصیلی رو هنوز ندادن به ما اما مطمعنم قبولم نمیکنن ( اینم بگم که قید دولتی رو کلا زدم امیدم به غیرانتفاعی بود که قبولم کنن بازم فکر کنم نمیشه )

تو اینترنت خوندم ازمون جبرانی میگیرن از درسی که نمره پایین اوردن که شهریور همراه مردودی ها برن امتحان بدن میخواستم ببینم واقعیت داره؟ من همه نمره هام بالای 18 هست به جز ریاضی که 16 شدم و علوم که…

لطفا کمکم کنید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

برو ریاضی

کنکور تجربی بده درساشون یکیه 

ولی رشته ریاضی کلا تعداد بچها کمتره معلم وقتشو داره و بیشتر با بچها کار میکنه و اینطوری پایتم قوی میشه

تجربی سی نفر میندازن تو یه کلاس نصف بچها همه خوابب اینطوری پابه نصفشون ضعیفه ولی ریاضی چون تعدادکمین همش جلو چش معلمین اجازه تکون خوردن ندارین هیچ کدوم

هدایت تحصیلی اجبار نیست ‌ میتونی با عداقه ی خودت بری جلو

چه ربطی داشت😐

هدایت تحصیلی تراز رو مشخص میکنه و اوردن رشته ها

کسی که الف باشه میتونه بره مدارس دولتی و فرهنگی با تراز خوب اما ب باشه نمیتونه

واقعا خداروشکر موقع ما این مسخره بازیا نبود . خب گل همون ازمون جبرانی رو بده 10ونیم واقعا کمه نخونده ...

اگه ازمون جبرانی واقعیت داشته باشه حتما میدم

نه خوب نخونده بودم بعد استرس داشتم همه چیوو یادم رفت سوال ها هم از گوشه کنار کتاب اصلا سوالای مهم نیومده بودن🥲

واقعا؟ اخه شنیدم اگه نمره علوم پایین 14 باشه نمیتونن برن تجربی

ن بابا کی گفته ‌ من زده بود انسانی رفتم هنرستان الان فوق لیسانس دارم . تهش باید ببینی علاقه ی خودت چیه 

برو ریاضی کنکور تجربی بده درساشون یکیه  ولی رشته ریاضی کلا تعداد بچها کمتره معلم وقتشو داره و ...

اشتباهه

اصلا و ابدا همچین کاری نکن که پشیمون میشی

کی گفنه درس هاشون یکیه

ریاضیشون کلا فرق داره

زیست خودش کلی سخته بدون تجربی نمیتونه

2706