2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تا 1:30میبنده ولی چون میخوای چیزی پست کنی صبح زود برو 10:30ب یعد قیامت میشه بس ک شلوغه مخصوصا پست مر ...

باید فرم پر کنی؟؟بعد میشه بگیم هزینش با گیرنده باشه یا حتما باید خودمون بدیم؟؟؟

2738
اره 2تا برگه میدن بهت ن خودت باید هزینه رو بدی

ببین من یه لباس سفارش داده بودم الان که به دستم رسیده یکم با اونی که سفارش دادم فرق داره،هم سایزش یکم‌بزرگتره هم‌اون کمرکش بود این نیست،گفت تعویض میکنیم،ولی باید ببرمش پست...که گفتی معطلی و دردسر داره...به نظرت تو ابن کرونا و گرما برم تا پست و.....یا بدمش خیاط،اخه خیا اونجور کارخونه ای درش نمیاره که🤕 به نظرت چکار کنم؟؟

ببین من یه لباس سفارش داده بودم الان که به دستم رسیده یکم با اونی که سفارش دادم فرق داره،هم سایزش یک ...

بده خیاط تو تا بفرستی تا ی سایز دیگ بفرقته تازه اگ سایزتو تموم نکنه تا برسه دستش ی 30تومنم هزینه پست میخوره برات 15بفرستی15دوباره برات بفرسته تازه فک کنم کم کم دوهفته طول بکشه برسه دستت چون اول باید برسه دستشون بعد برات تعویض کنن

بده خیاط تو تا بفرستی تا ی سایز دیگ بفرقته تازه اگ سایزتو تموم نکنه تا برسه دستش ی 30تومنم هزینه پست ...

بهش گفتم‌هزینه پست با خودشه چون اشتباه از طرف اون بوده