2733
2734
عنوان

لـعنت ب بچه داری.. دیگه خسته شدم😢لیوانامم شکوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 73433 بازدید | 1286 پست
الانم هشت ماهشه چیزای سنگین بهش نمیدم بیسکوییت مادرو سرلاک فرنی و سوپ میدم همشم میمونه تو ظرف حیف م ...

بچه های منم تا یکسالگی غذا نمیخوردن به زور در حد دو قاشق بردم دکتر گفت چون شیر خشک میدی .شیر خشک همه نوع ویتامینی داره.همون چند قاشقی ک میخورن رو بده به زور چیز نده.بعد یکسالگی بهتر شدن .الانم حدود ۱۶ ماهشونه شیر کمتر میخورن گشنه میشن مجبورن غذا بخورن 

پس نگران نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی عزیزممم ن لئا یکسالگیش خیلی خوب بود اصلا ن تب کرد ن استا دادم ولی مطمعنم ۱۸ماهگیش سخت میشه ای ...

ممنون عزیزم انشاله هم واکسن هم از شیر گرفتنش راحت باشه ❤️🌹

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
خدابه هممون صبربده🙏🙏فقط یه سوال دارم ازاسی عزیز....شماکه عمل‌بینی کردین بچه روکی گرفت براتون؟

مامانم مرخصی گرف سه روز نگهش داشت...بعد خودم سرپا شدم دیگ

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
2728
پس کی تموم میشه اخه😭 ن بابا ولش نمیکنم بچمو

عزیزم کم خونی شدیدت بدجور عصبیت کرده.خیلی سریع رفعش کن.هم مکمل خارجی بگیر مث قرص اهن فرامکس.زود جواب میده.اب قلم‌.کله پاچه زیاد بخور.

با ارامش و صبوری بیشتر تو اغوشت بگیر.تو مادر لایقی هستی با توجه ب امضات.

سی دی از تولد تا۳سالگی دکتر هلاکویی بتونی بگیری خیلی تو رفتارت موثره تا بچت اروم بار بیاد‌

شیشه عطر خدا...     لب دیوار شکست         همه جا پرشده از بوی خدا....    دیدنش اسان است                سخت آنست نبینی اورا.....
استاتر تاب پارچه ای بگیر من خریدم خیلی خوبه

واقعا؟بگیرم پس

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
2738
گلم جای من بودی چی میگفتی.... سه تا زلزله رو تو یه خونه فسقلی چپوندم....     تازه پیک اف ...

افرین خانم قوی👌🏻👌🏻👌🏻

چندسالشونه

خوب نده عزیزم کمش کن یا شیر سوپری رو جایگیزین کن

اصلا شیشه شیر قبول نمبکنه

بدون شیرم نمیخوابه

با لیوانم خوابش میپره

ی سالو نیمیشه میخوام از شیر بگیرمش

ولی اصلا نمیدونم چجور چیکار کنم

چجور بعدش بخوابونمش

تاپیک های انرژی مثبت صدام کنید
هیچ ضرری نداره خاهر زاده ۱۵ سالشه کوچک ک بوده تو روروئک بزرگ شده این حرفا چیه

بعدها اسیبشو با دیسک کمر نشون میده. 

شیشه عطر خدا...     لب دیوار شکست         همه جا پرشده از بوی خدا....    دیدنش اسان است                سخت آنست نبینی اورا.....
بچه های منم تا یکسالگی غذا نمیخوردن به زور در حد دو قاشق بردم دکتر گفت چون شیر خشک میدی .شیر خشک همه ...

خداخیرت بده از نگرانیم کم شد

دخترم اپتامیل میخوره

امیدوارم زودتر ب غذا عادت منه

منم عاشقشم مادرا همه دنیاشون بچشونه ولی دیگ ی وقتایی از حجم فشار و کار دلت میخاد ی قرصی بخوری ی سا ...

من دیروز انقدر از عصبانیت با مشت کوییدم رو‌ظرفشور ک دیگه دستم کار نمیده کبود شده 

صبرر داشته باش بخدا  درست میشه!

بچتو با هیچ بچه ای مقایسه نکن من یه مدت داشتم دیوونه میشدم با مقایسه کردن ولی شکر خدا الان با بچه م کنار اومدم.با شیطنتش کم خوابیش و کم غذاییش

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️
2706