2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید مکالمه ساعتی چیه؟

واسه ایرانسل میزنی #4444# بعد ده دقیقه ای و نیم ساعته و یک ساعته داره 

قیمتشم تو ساعت های مختلف فرق داره مثلا ۱۲ شب به بعد بیشتر اوقات یک ساعت زیر هزار تومنه 

از همون موقع که گرفتی تا یک ساعت میتونی حرف بزنی 

مثه من خسيسي😂😂

بابا خدایی کیفیت صدا بهتره،بعضی وقتا هم تصویری حرف میزنیم تازع از نت هم میره😂

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
خب چ فرقی میکنه تو واتساپم نت تموم میشه تازه صداهماهنگ نیست تو صوتی واتساپ

چرا خیلی کیفیت صدا بهتره تا توی تماس عادی

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2738

ب این فکر نکرده بودم همیشه میگف میخوای من زنگ بزنم منم میگم چرا خو من زنگ زدم دیگ🤔نگو پول من میرفته

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

مکالمه ما ب این شکله 

من سرکارم زنگ‌میزنه میگم ی لحظه گوشی 😂😂بعد میگم زنگ‌بزنم‌بهت؟؟؟میگ باش و من سه ساعت بعد میزنم این صبح تا ظهر

عصرا من زنگ میزنم اون باشگاه سرکار یا با دوستاش و این چرخه ی لحظه گوشی ادامه داره 😂😂

2706