2726
مامانای کلوپ فرشته های اسفند 90 لطفا بیاین و خاطرات زایمان و عکس نی نی گولو ها روبذارید

نام............. تاریخ زایمان............. نوع زایمان....جنس.......وزن.........هفته.....اسم نی نی

1-فهیمه............ 3بهمن.............. طبیعی......دختر.......2400......................هدا

2-همیشه آبی......4بهمن.............. طبیعی......دختر.......2350.........36........مهرسا

3-شهپر...........6 بهمن(فکرکنم)......سزارین.....................................................

4-پریسا...........15 بهمن.............. سزارین......دختر.....2700.........36...........پرنیان

5-الی..............15بهمن...............سزارین.......پسر.....3600........37...........رهام

6-مینو.............20 بهمن...............طبیعی........پسر.....3300........38..........شروین

7-مهربانو..........26بهمن...............سزارین........پسر.....2500........38...........سپنتا

8-سارا............26 بهمن...............................پسر.....2900.....................امیر پارسا

9-نازنین...........29بهمن................................پسر.....3070......................نیکان

10-آزاده.............30بهمن..........................................3100.............................

11-سپیده.........1اسفند...............................دختر.......3100..........................آیلین

12-پروانه..........1اسفند..............سزارین.........دختر.......3050.........................آوین

13-ممول..........1 اسفند.............سزارین.........دختر.......2760.........................آرنیکا

14-حمیده.........1 اسفند.............سزارین..........پسر...............................امیر ارسلان

15-ستایش........1اسفند.............سزارین..........پسر..................................امیر علی

16-هنگامه........2 اسفند.............سزارین..........................................................

17-سارا...........4اسفند..............سزارین.........پسر.......3950...................محمد سجاد

18-نسرین.........4اسفند..............سزارین.........پسر.......3400.......................صدرا

19-باران............4اسفند............... سزارین............. وزن 2950..........دختر ..........آوینا

20-سارا..........5 اسفند.........طبیعی .......دختر............3600............................زهرا

21-شایسته .......8 اسفند .......سزارین ........دختر .........3170............دختر..........نیکادل

22-پگاه........11 اسفند.......سزارین.......پسر.............3550.............................رادین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام مامای قلمبه که اخرای راهیم و نی نی ها دارن ساکشونو میبندن که بیان ...
مرسی شایسته جان کار خوب کردی این جارو باز کردی...
ایشالا همه سالم باشید با نی نی ها
بیاین اینجا از خاطره های خوبتون بگین و از نی نی ها

باران بارانه عشق مامانه
سلامممممممم...........دختر من 4 بهمن دنیا اومد....9 اسفند تاریخ طبیعی بود....
دخترم با وزن 2350 به روش طبیعی دنیا اومد....الانم تقریبا خوب شدم...و بخیه ها هم دردی نداره...از اوللش هم اونقدا درد نداشت...کلا راضی ام...
انشاا... نی نی های شما به موقع دنیا میان اما اگرم زود اومدن مشکلی نیست...همون شب با من یه خانم اول هفته 35 هم دخترش دنیا اومد...اونم تو دستگاه نرفت
الانم ما تازه از حموم آوردیمش بیرون
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
مامان مهرسها دکتر اون هفته نوبت سونوی مجدد به من داده این هفته 36تموم شده ووزن امیر 2200می باشد میترسم بزارنش توی دستگاه آخه دکتر میگه باید حاملگی رو به اتمام رسوند ومایع دور بچه از 12به رسیده ؟
بگذار خدا در زندگیت جاری باشد
حمیده جون...من اول هفته 36 بودم...مهرسا تو دستگاه هم نرفت....فقط زردی گرفت که خیلیا میگیرن....حواست فقط به زردیش باشه ...زود متوجه بشی زود خوب میشه...اگه اون موقع 2200 بوده..تا یه هفته دیگه حداقلل 2500...مهرسا 2350 بود....اصلا نگران نباش...تازه نوزاد سالم 1900 هم همون روز تو بیمارستان بود....
تازه دستگاه هم خیلی چیز خاصی نیست میذارن یکم ریه هاش بیشتر رشد کنه...
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
در مورد زردی هم مواظب باشین که زود متوجه شین که زود خوب بشه........دست رو بدنش بذاری و برداری زرده...تو چشاشم به جای سفید یکم زرده...یا مثلا عضله های صورتشو موقع گریه که جمع میکنه...یه حالت زردی توشه
خواهش میکنم ماهک جون ایشالله به موقعش خاطرات تولد باران جونو بخونیم

همیشه آبی جون ممنون که اومدی و با وجود اینکه سرت شلوغه پیغام گذاشتی لطفا عکس مهرسا جونم رو هم بذار

بوووس واسه مهرسا جون
همیشه ابی عزیز 1000 تا تبریک ... قدم مهسا جیگر مبارک باشه...خسته هم نباشی....خوشحالم برات که با اینکه جوجو زود اومد ولی بازم به خواستت رسیدی و تونستی طبیعی زایمان کنی دوستم...همیشه سالم و خوش باشید...فقط بیا بگو چی شد این جوجو زود تر اومد!!!
منم تاریخ زایمان طبیعیم 10 اسفنده ... الان هم 36 هفته و 3 روز هستم... میدونم که دیگه نی نی کامله ولی تنهام الان... مامانم و بابام 30 بهمن میرسن پیشم و امیدوارم تا اون موقع باران منت به سرم بزاره و اون تو بمونه...
2هفته پیش سونو دادم وزن باران 2270 بود فردا باز هم وقت دارم برای سونو امیدوارم 2500 شده باشه...
... ... ... ... ... ...
شایسته جان مرسی عزیزم انشاا... همه بیان و از خاطره های خوبشون بگن ...
باران بارانه عشق مامانه
2706